dmr unlu mamüller (simit sarayı) halka arz

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Simit Sarayı olarak bilinen şirket, 2005 yılında kurulmuş olan bir gıda üretim firmasıdır. Şirket, otomasyonun ve verimliliğin ön plana çıktığı bir fabrikada hızlı, güvenilir, kaliteli ve temiz hizmet sunmayı uzmanlık alanı olarak benimsemiş olup 2015 yılında, DMR Unlu Mamüller tamamen son teknoloji ile donatılmış ve dünyanın en yüksek kapasiteli "Esnek Simit Üretim Hattı"nı devreye almıştır. Bu adım, şirketin dünya kalitesinde üretim yapma hedefine yönelik bir adımken, 2021 yılında, DMR Unlu Mamüller modern perakendecilik ve marketçilik iş modelini benimseyerek standartlarını yukarı çekmiş ve toptan/perakende gıda ticaretine adım atmış. 350'den fazla ürün çeşidi sunmasıyla şirketin yıllık üretim kapasitesi 100.000.000 adet olarak belirlenmiştir. 6.000 metrekarelik fabrikası dünya standartlarında ürünlerin üretildiği bir merkez olarak faaliyet gösterirken ABD, Danimarka, İsrail ve Kanada dahil olmak üzere yaklaşık 30 ülkeye ihracat
yapıyor.Halka arz büyüklüğü 768 milyon TL olarak açıklanan şirketin 21 / 22 Eylül 2023 tarihleri , Halka Arz tarihi olarak açıklandı.1 TL nominal değerli paylar 10,24 TL sabit fiyat üzerinden satışa sunulan DMRGD hisse koduyla işleme girecek. Halka arz işlemlerinizi yatırım danışmanlığından yardım alarak takip ediniz !
Bir süredir herkes halka arzlara katılmaya başladı zaten. Ancak bunun da e bebek gibi sonuçlanacağını düşünüyorum. Yüksek katılımcı olduğu için ve bireysel yatırımcılara az düşeceği için katılmayı düşünmüyorum.