okx 10 tokeni delist edecek

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
OKX kripto para platformu; TRUE, LOON, WING, TAI, EC, RFUEL, KCASH, MCO, LDN, APIX USDT işlem çiftlerini 10 Ağustos Türkiye saatiyle 11.00-11.30 arasında delist edeceğini yatırımcılarına duyurdu.
Bu ara çok fazla delist haberlerini okuyorum . Piyasa yönünün belirsizliği projelerin gelişmesi açısından oldukça önemli bir unsur . Diğer yandan temeli sağlam projeler yenilikçi ve iyi işbirlikleriyle yol haritasını sorunsuz devam ettirip borsalarla olan anlaşmasını devam ettiriyor. Fakat bazı projelerin kalıcı olmaya ve kendilerini yenilemeyi istemedikleri için malesef sürdürebilirliği devam ettiremiyorlar .Buda borsalarla olan anlaşma şartlarına uymuyor . O yüzden borsa için gerekli şartları sağlamadıği gerekçesiyle delist oluyorlar.
Okx geçenlerde delist listesi yayınladı gerçi işlem çifti olarak duyurmuş, hemen hemen tüm majör borsalarda delist haberleri var aslında artık eskiler yerini ya yenilere bırakıyor veyahut projeler yenilikçi değil. Yatırımcılar genelde psikoloyi yönetmek için borsa hesaplarını kapatmayı seçiyorlar ancak bana göre en çok kripto kışının olduğu dönemlerde borsaları projeleri takip edip tetikte olunması şarttır. Kriptoda yatırımcı dediğin ekranı kapamamalı, sonuçta daha fazla riskli dönemlerden geçiyoruz normal dönemlere oranla.