ripple, web3 odaklı fortress trust şirketini satın aldı

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Önde gelen kripto şirketi Ripple, açıklanmayan bir meblağ karşılığında Nevada merkezli sözleşmeli tröst şirketi Fortress Trust'ı satın aldığını duyurdu. 6 Eylül'de yapılan açıklamada, bu satın almanın Ripple'ın iş ve ürün yol haritasını güçlendireceği ifade edildi. Ripple, bu satın almayla düzenleyici lisanslarını daha da genişletti. Mevcut varlıklarına Nevada lisansını eklemesi ve ABD'nin 30 eyaletindeki para transfer lisanslarını almasıyla birlikte bu adım, Ripple'ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile olan düzenleme sürecini olumlu bir şekilde etkileyeceği belirtiliyor. Ripple, bu yılın başlarında İsviçre merkezli kripto saklama şirketi Metaco'nun tek hissedarı olmak için 250 milyon dolarlık bir anlaşma gerçekleştirmişti

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, bu satın almanın heyecan verici olduğunu ve Fortress Trust'ın etkileyici bir iş yaptığını belirtiyor. Özellikle müşteri deneyimi konusundaki çabalarının, kripto altyapısını kullanarak ödeme ve likidite çözümleri sunan işletmelere fayda sağlaması bekleniyor. Ripple SEC davasını kazanması durumunda büyük işler başaracak gibi duruyor. :)
Ripple tarafından güçlü bir adım olarak değerlendirebiliriz .Bünyesine yeni bir şirket daha ekledi. Böylelikle sektörde eli gittikçe kuvvetleniyor . Tecrübeli ve deneyimli iş birlikleriyle bildiğimiz Ripple ' dan ileriyle dönük bu tür faaliyetlerin devamının geleceğini düşünüyorum.