kripto cuma etkinliği

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Bu hafta, 23 Haziran Cuma günü saat 19.00'da Altcointurk Base'de düzenlenecek olan #KriptoCuma etkinliği, kripto para birimleri ve dijital varlık sektörü hakkında tartışmalara ev sahipliği yapacak. Konuşmacılar, Bitcoin'in yükselişi, altcoinlerin performansı, SEC davaları ve ETF'ler gibi sektörel gelişmeleri ele alacak. Etkinlik, Kadıköy'deki Altcointurk Base mekanında gerçekleşecek ve kripto para birimlerine ilgi duyan herkes davetlidir. #KriptoCuma, sektördeki son gelişmeleri takip edenlere önemli bilgiler sunacak ve kripto para birimlerine yatırım yapmayı düşünenlere rehberlik edecek.
şu etkinliklerin network açısından çok işe yaradığını düşünüyorum ancak farklı konumda olduğum için bir türlü katılmak fırsat olmadı
Bu tarz etkinliklerin turne şeklinde olmasının verimli olacağını düşünüyorum. Evet sektör gelişiyor ancak sektör gelişirken yatırımcılar bir kaç adım geriden geliyor dolayısı ile bilinçli yatırım yapmak önemli bir kıstas.
Kripto Cuma bu hafta 29 Eylül Cuma günü saat 19.00'da Altcointurk Base'de ve eş zamanlı olarak Ankara'da Yüzen Kuzu - Kahve Kulübü'nde olacak.