bitso ve xlm işbirliği

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Latin Amerika'nın önde gelen kripto para borsası Bitso, Stellar (XLM) Development Foundation ile işbirliği yaparak Latin Amerika ve dünya arasındaki ödeme koridorunu güçlendirmek istiyor. Stellar'ın Anchor Network'ü sayesinde küresel para birimlerinin tek bir platformda sorunsuz etkileşimi sağlanacak. Bu entegrasyonla Bitso, Arjantin, Kolombiya ve Meksika'daki işletmelere USD Coin (USDC) ile işlem yapma olanağı sunuyor. Bu işbirliği, sınır ötesi ödemelerin artan önemine yanıt olarak gerçekleşmiştir.
Aynı zamanda Bitso kurumsal ürünlerden sorumlu başkan yardımcısı Alvarado kripto varlıklarının ödeme sürelerinde iyileştirme ve genel maliyetleri azaltma konularına vurgu yapması da oldukça mantıklı ve sürdürülebilir.
Kriptoda XRP'nin ikiz kardeşi olarak bildiğimiz Stellar, kardeşi kadar popüler olmasa da bu yaptığı anlaşma ile Latin Amerika'da kripto yatırımcıları arasında favori coin olma yolunda ilerleyebilir, tabii ki ytd değil. XLM, blockchain tabanlı bir ödeme ağı olduğunu ve sınır ötesi ödemelerde düşük maliyetli ve hızlı bir çözüm olmayı hedefler. Bu işbirliği sınır ötesi ticarete yaygınlaştırmak için iyi bir haber olabilir.
Bitso'nun Stellar ile işbirliği yapması beni heyecanlandırıyor. Böyle inovatif işbirliklerinin, kripto para ekosistemini daha erişilebilir ve kullanıcı dostu hale getireceğine inanıyorum. Bu tarz adımların kripto dünyası için önem arz eden gelişmeler olduğunu düşünüyorum.