kucoin borsası sekizinci rezerv kanıtı yayınlandı

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
KuCoin global kripto para borsası, şeffaflığın kanıtı olan sekizinci Proff-Of Rezerv (Por) Raporu yayınladığını duyurdu. Raporda kullanıcı varlıklarının 1:1 oranında zincir içi rezerv olduğu onaylanmıştır, kullanıcılar hem kendi fonlarını hem de borsanın fonlarını bu vesile ile KuCoin’in resmi kanallardan bilgi alarak görebilir.
Takdir edilesi hareket ve yatırımcı açısından olması gereken bir rapor. Kripto kışı varken varlıklarımızın güvende olması, borsanın şeffaf verilerle sunması ayrıca kontrol edilebilir olması sevindirici.
Borsaların rezerv kanıtını düzenli olarak yatırımcılar ile paylaşması şeffaflık açısından oldukça faydalı bir girişimdir. En azından kullanıcılar varlıklarının güvenli bir ortamda olduğunu hissedebiliyor ve borsalarda kayıt açmadan önce hep dikkat ettiğim şartlardan biri rezerv kanıtlarıdır. KuCoin bu konuda kendisini kanıtlamış bir borsadır böyle devam etmesini umuyorum.
Bu borsayı cidden takdir ediyorum düzenli olarak şu rezerv kanıtını paylaşmaya devam ediyorlar haliyle reailst olmak gerekirse ilk paylaşan borsalardan biri olduğunu söylemek yerinde olur. Hem bu raporun düzenli olarak paylaşılması bir nevi varlıklarınız burda demenin bir diğer adı. Zaten bu tür raporlar sektör üzerinde de müşteri üzerinde de iyi intiba bırakıyor, hele ki benim gibi deli gibi araştıran birileri varsa beni anlıyordur:)