gate borsası i̇stanbul festival etkinliği

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Gate.io; #GateAtİstanbulFestival adında 5.000 Usdt ödüllü etkinlik başlattığını, İstanbul Festivali’ndeki Gate.io logolu resimlere tıklama, spot veya sözleşme piyasasında BTC/USDT işlem çiftiyle 10 dolarlık işlem yapıp gleam formunu dolduranlar arasında ödüllerin paylaşılacağını duyurdu. Ayrıca bilgi verdiğim etkinlik yatırım tavsiyesi içermemekle beraber kendi araştırmanızı yapıp ona göre karar vermenizi öneririm.
Istanbul Festivali'ne katılan ve stand açan Gate.io, geçen ay hakkında çıkan çekim sıkıntıları söylentilerinin doğru olmadığını ve CEO'nun "gayet sağlıklı bir şekilde ilerliyoruz" ifadesini kullandığını belirtmişti. Anlaşılan Festivalde boy gösteren borsa, bir dizi etkinlik düzenleyerek kaldığı yerden imajını sürdürmeye devam ediyor .
Gate ve birkaç borsanın genelde bu tarz etkinlileri yapması bence kripto sektörü açısından gayet olumlu en azından bu vesile ile hem yatırımlar hem sektör hakkında veya borsa hakkında bilgi almak için de uygun koşullar sağlanmış oluyor. Halihazırda var olan kullanıcılar yatırımcıları da borsa aktif tutmaya ve güven tazelemeye çalışıyor diye düşünüyorum.