vidt coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
VIDT DAO, Web3 ekosisteminin genelinde doğrulanabilir güveni sağlayan açık kaynak bir platformdur. VIDT DAO Web3 platformu, veri ve belgeleri doğrulanabilir hale getirerek süreçlere güven getirir ve bunu en iyi açık kaynaklı blok zincir ve zaman damgası teknolojilerini kullanarak yapar. Proje 2022 yılında Ethereum ağında piyasa sürülmüş. Coinmarketcap verilerine göre piyasa değeriyle 659. sırada yer alıyor. Bu verilerin değişkenlik gösterebileceğini unutmayın. Coinin toplam arzı 1,000,000,000 VIDT, dolaşımda yüzde toplam arzın yüzde 77'si bulunuyor. 2022 yılında 0.064 dolara yükselerek ATH tazelemiş. Güncel olarak 0.017 dolardan işlem görüyor. Binance dahil diğer borsalarda listeli olarak bulabilirsiniz. Geleceği olan coinler arasında olabilir mi bilinmez ancak projeye yatırım yaparken teknik makalesini ve whitepaperini okumayı unutmayın. Stoploss hayat kurtarır. Yatırım tavsiyesi değildir.
Vidt coin çok fazla popülerliği ve bilirliği olan coinlerden değil. Ancak cmc de güzel bir sıralaması var. binance dahil çok fazla borsada listeli olması vidt coinin gelecegi açısından ümit verici. Projeyle ilgili en çok dikkatimi çeken kısım ise, VIDT yakın zamanda Binance'te Katman1 ve Katman2 etiketiyle ödüllendirilmesi oldu; bu, bir blockchain ağının temel katmanını destekleyebildiğini veya ikincil bir protokol veya çerçeve aracılığıyla işlevselliğini ve performansını geliştirebildiğini gösterdiği anlamına geliyor. Bir proje için alınabilecek en güzel ödüllerden biri bu olsa gerek.
Geçen sene Temmuz ayında NFT fiyatlarındaki artıştan nasibini almış bir günde 2x yapmıştı. Ayrıca hatırladığım kadarıyla Binance , VIDT' nin kredi kartıyla satın alınmasıyla ilgili haber geçmiş ve tekrar %80 artış göstermişti. Bu artışlardan sonrada sosyal medyada gündem olmuştu. Haberlerin malum etsiki geçince çıkış yaptığı seviyeye geri döndü .Yükseliş başlangıcını yakalayan yatırımcıya iyi kâr bıraktırdı diyebiliriz .
VIDT coin, Vidt Datalink platformunun kripto para birimidir ve belge/veri doğrulama hizmetlerinde kullanılır. Hollanda merkezli Vidtchain şirketi tarafından piyasaya sürüldü.Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 standardında yer alır.

VIDT coin, belge ve veri doğrulama hizmetleri alanında büyüme ve dijitalleşmeyle gelecekte daha da değerli hale gelebilir. Sınırlı arzı, Ethereum tabanı ve dünya çapında kabulü gibi özelliklere sahiptir.

Kullanım alanları arasında belge doğrulama, sertifika doğrulama, NFT üretimi ve kripto para ödemeleri bulunur. Özellikle belge ve veri doğrulama hizmetlerinin artan önemi, VIDT coinin gelecekte daha değerli olmasını destekler.

VIDT coin, Binance, KuCoin, Gate.io gibi kripto para borsalarında satın alınabilir. Yatırım değeri, piyasa koşulları ve büyüme hızı gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.
Yapay Zeka coini ve ekibinin gönüllülerden oluştuğunu biliyorum dolayısı ile ekibin coin üzerinde stratejik teknik konularda söz sahibi olmadığı sonucu çıkıyor. Bazı kaynaklara göre 2024 fiyat tahmini $0.039, $0.3342 şeklinde değişiyor ancak kesinliği elbette yoktur piyasanın yönüne projenin gelişimine göre fiyatlama yapabilir ve mümkün mertepe fomolanmamak, sağlıklı bir strateji izlmek gerek.
(ETH) ERC-20 ve (BNB) BEP-20 yani iki blok zincirde konuşlandırılmış utility fayda tokeni, merkezi olmayan üçüncü nesil bir blockchain doğrulama ekosistemidir. 1 milyar arzı, 770 milyon civarı dolaşımda ve piyasa değeri 18 milyondur. Bu projenin en güzel özelliklerinden biri zaman dalgasıdır, VIDT DAO zaman damgası teknolojisi, AmSpec değerlerini sahte raporlara karşı koruma yeteneği sağlayarak raporların orijinal mi yoksa kopya mı olduğunun doğrulanmasına olanak tanır yani AmSpec Grubu genel olarak test sertifikasyon konularında lider bir firmadır ve Vıdt'in zaman dalgası teknolojisinden yararlanmaktadır.
Vidt Dao merkezi olmayan bir model üzerinde çalışıyor yani merkezi bir otoriteye sahip değildir, Vidt Dao tokenlerine sahip olmak demek topluluğun pazarlama, teknik geliştirmelerde karar alma süreçlerinde katılarak aktif rol almalarına olanak sağlıyor. Ek olarak kuluçka hazinesi yeni projeleri pazarlama kampanyalarını desteklemek, diğer yeni hedeflere ulaşmak için kaynak görevi görüyor. Daha önce de Binance'de katman 2 etiketiyle de ödüllendirilmiş bir coindir. Katman 2'ler genelde yatırımcıları heyecanlandırsa da fomolanmamak lazım ve detaylı araştırma yapmak her proje için elzemdir aynı şekilde yazdıklarım tavsiye değildir.