vechain coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
VeChain (VET) blockchain tabanlı bir tedarik zinciri platformudur. 2015'te başlatılan ve Haziran 2016'da piyasaya sürülen VeChain, dağıtık yönetişim ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojilerini, tedarik zinciri yönetimindeki bazı önemli sorunları çözen bir ekosistem oluşturmak için kullanmayı amaçlıyor. Platform, VeChainThor açık blockchain ağının üzerinde değer yönetmek ve meydana getirmek için VET ve VTHO isimli iki kurum içi token kullanıyor. CMC verilerine göz atacak olursak, piyasa değeriyle 36. sırada yer alıyor. Toplam arzı ise 85,985,041,177 toplam arzın yaklaşık yüzde 84'ü dolaşımda bulunuyor. Kendi ağı Vechainde 2018 yılında piyasaya sürülmüş. 2021 boğa sezonunda 0.25 cente yükselerek ATH tazelemiş, şu an güncel olarak 0.016 dolardan işlem görüyor. Bir de Vechainin şöyle bir olayı var borsalarda elinde Vet token bulunduran holderlarına diğer yerel tokeni olan Vtho coin airdrop olarak düzenli bir şekilde dağıtıyor. Yüksek bir miktar değil bu arada. Büyük projelerden biri Vet şahsen beğeniyor ve geleceği olan coinler arasında görüyorum. Ancak yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Kendi bireysel araştırmanızı yapmanız tavsiye edilir. Stoploss kullanmayı ihmal etmeyin.
Vechain beğendiğim, Xlm kadar eski bir proje ve hatta Vtho tokenlerden de bir dönem airdrop almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam L1 coinidir, L2 ye geçiş yapılsaydı mutlaka duyardım. Ortakları arasında Bmv firması dahil bir çok sektörden destek alması proje için ekstra bir avantaj olarak görüyoum. Proje yöneticileri arasında Sunny Lu dikkatimi çeken kişilerden birisidir nedeni ise daha önce 20 yıl boyunca Fortune 500 şirketlerinde yönetici olarak çalışması projeye daha fazla başarı getireceğini düşünüyorum. Tabi bunlar benim kişisel fikrim yatırım tavsiyesi değildir.
Favorilerime eklediğim ve uygun zamanda almayı düşündüğüm coindir. Merkezi San Marino, Avrupada olan VeChain blockchain teknolojisinin gerçek dünyada benimsenmesine öncülük eden dünya lideri olduğu inanılan akıllı sözleşme platformu VechainThor'un küratörü olarak kabul edilmektedir ayrıca Vet'in yapay zeka projesi olan Agix'le işbirliği de mevcuttur.
VeChain Coin, tedarik zinciri yönetimi odaklı bir blok zinciri platformunun kripto parasıdır ve kısa adı VET olarak bilinmektedir. Bu platform, işlemlerde, akıllı sözleşmelerin çalıştırılmasında ve ağ düğümlerinin işletilmesinde kullanılan VET tokenlerine dayanır. VET tokenleri 2015 yılında Çin'de piyasaya sürüldü. Ayrıca Binance, Huobi Global ve Coinbase gibi büyük kripto para borsalarında işlem görür.

Uzun vadede değer kazanma potansiyeli vardır ve geleceği olan coinler arasında yer alır. VeChain Coin, özellikle tedarik zinciri yönetiminde etkili bir rol oynaması bekleniyor. Bu nedenle yatırımcılar için dikkate değer bir seçenek olabilir. YTD.
Geleceği olan coin olarak öngörülen, eski, piyasa değeri sıralamasının gayet iyi olduğu coindir aynı zamanda belirli periyotlarda airdrop yapılmasıyla biliniyor airdrop almak için de Vet tutulması lazım. Yani bir proje bunca ayı dönemine rağmen delist edilmiyorsa takımı çalışıyor yatırımcısı güveniyor demektir. Gerçekten gleceği parlak mı onu zaman gösterecek elbette.
Vechain, bir blockchain platformu ve kripto para birimidir. Aslında, Vechain, tedarik zinciri yönetimi ve ürün takibi gibi alanlarda kullanılan bir teknolojidir.

Vechain, şeffaflık ve güvenilirlik sağlamak için blok zinciri teknolojisini kullanır. Bu sayede, üreticiler, tedarikçiler ve müşteriler arasında gerçek zamanlı veri paylaşımı ve takip sağlanabilir. Özellikle, gıda, ilaç ve lüks markaları gibi sektörlerde Vechain'in kullanımı oldukça yaygındır.

Vechain ayrıca, ürünlerin sahte olup olmadığını doğrulamak için benzersiz kimlikler (NFT'ler) kullanır. Bu sayede, müşteriler satın aldıkları ürünlerin orijinalliğini ve kalitesini doğrulayabilirler.

Vechain'in özgün özelliklerinden biri de Thor Power olarak adlandırılan bir token modelidir. Bu model, VET sahiplerine pasif gelir sağlar ve ağın güvenliğini artırır.
Vechain, fiziksel ve dijital dünyaları birbirine bağlayan bir köprü olduğunu iddia ediyor. Reel dünyadan gelen verilerin dijital dünyaya uyarlayarak insanların daha sürdürülebilir değer zincirlerini şekillendirmeye aktif olarak katılmalarına yeni işbirliği yolları yaratmalarına olanak tanındığını ifade ediyor. Ayrıca VechainThor blockchain üzerinde ki geliştirilen tüm uygulamalar kullanılabilirlik açısından herkese açıktır ve VecHain herkes için ödüllendirmenin daha adil bir dünya haline getirmeyi de savunuyor. Proje beğendiğim ve kaliteli bir proje ancak tüm detaylarına hakim olmak incelemek lazım dolayısı ile fomolanmak yerine dyor ve ytd.