tether'dan yeni madencilik yazılımı

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Tether geliştiricileri, Bitcoin madencilik operasyonlarını daha etkili hale getirmeyi amaçlayan yenilikçi JavaScript kitaplıkları yayınlamaya hazırlanıyor. Madencilik donanımları ile uyumlu olan bu yazılım, WhatsMiner, AvalonMiner ve Antminer gibi cihazlar için optimize edilmiş durumda. Tether'in baş teknoloji sorumlusu Paolo Ardoino, gelecekte açık kaynak platformlarda kullanıma sunulabileceğini belirtti. Moria adlı orkestrasyon aracının temel katkıda bulunanlarından biri olan Ardoino, geliştirmelerin Holepunch teknolojisi kullanılarak yapıldığını vurguladı. Madencilik ekosisteminde iletişimi kolaylaştıran ve güvenli bir araç olan Moria, modern ve uygun maliyetli bir çözüm sunuyor.
Bu yeni girişim hamlesiyle beraber daha önceden Tether, Güney Amerika'daki Bitcoin madenciliğine yaptığı yatırımlarla faaliyetlerini genişleteceğini duyurmuştu. Tether ara ara fudlara maruz kalırken küresel anlamda yaptığı yatırımlarla anlaşmalarla sektörde daha çok ilerleyebileceğini gösteriyor.
Stabil coin olan Tether ; güvenli , saldırıya dayanıklı ve uygun maliyetli madencilik girişimiyle bitcoinde kapasiteyi arttırmak için geliştirdikleri yazılımı sektöre duyurmaları piyasada elinin güçlü olduğunun imajı veriliyor .Dev madencilik şirketleriyle ortaklığı bunu adeta destekliyor . Geçtiğimiz ayda Urugayda yenilebilir enerji ve sürdürebilir btc madencilik faaliyetlerini genişlettiklerini açıklamışlardı . Tetherin bu atılımları kripto, madencilik ve teknolojide ileriye dönük yatırımların devam edeceğini gösteriyor.