shiba liderinden açıklama

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Shiba Inu'nun lideri Shytoshi Kusama, LEASH token sahiplerine yönelik özel bir duyuru yapacağını belirtti. Leash token için yeni bir kullanım alanının tanıtılacağı duyurunun ardından, ShibaSwap'te staked (kilitli) olan LEASH token sahipleri büyük ödüller elde edebilir. Topluluk, duyuruyu heyecanla bekliyor ve aynı zamanda henüz piyasaya sürülmeyen Shibarium layer-2 çözümü ve diğer duyuruları merakla bekliyor.
Bu duyuru ile birlikte yeni bir kullanım alanının açılacağını ve ShibaSwap'te staked (kilitli) LEASH token yatırımcısının büyük ödüller kazanabileceğini anlıyoruz. Buda yatırımcı için heyecan verici ve oldukça kazançlı olucak gibi. Aynı zamanda Shibarium layer-2 ile ilişkili tokenlerinde fiyatlarında artış gözlemlenebilir . Shib ekosistemine katkı sağlayacak olan Meme coinlerdeki gelişmeler yaklaşan lansman önceside Shib hayranlarını olumlu etkileyecektir.
An itibariyle fiyatı 567.36 dolar, sıralaması 353, 24 saatlik işlem hacmi 4.969.895 dolar olan şaşırdığım token. Görünüşe göre Leash tokene ilgi büyük ve güçlü bir topluluk gibi görünüyor. Shibarium L2 duyurularıda belki Leash token sahiplerine verilecek müjdeler ile beraber gelir, açıkçası portföyümde bu token olmasa dahi gelişmeler beni de heyecanlandırdı izleyip göreceğiz ytd.