rose coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
DeFi ve gizlilik sunan Rose coin, Oasis Network 'ün kripto parasıdır . Platform merkeziyetsiz bir finans sistemi olarak çalışan blokchain ' dir. Temel amacı açık kodlu ancak gizlilik odaklı ve ölçeklenebilir veri ekonomisi oluşturarak kullanıcılarına hizmet vermektir . 2018 yılında çalısmalarına başlayan proje , Proof of Stake standardı ile çalışan aynı zamanda da yüksek işlem ücretleri ve veri güvenliğiyle ilgili çözümler sunmasıyla biliniyor.
Oasis ekibinde Amazon, Apple ,Google ve Harvard gibi dev teknoloji devleriyle çalışmış uzman ve yetenekli kişilerin olması Rose coini geleceğin en parlak coinleri arasında görmemizi sağlayabilir. Global borsalarda işlem gören coinin, günlük düşen trendi kırması buda takriben 0.0395$ ve üzerinde kalıcılık sağlamasıyla bir sonraki hedefi olan 0.04560$ gitmek isteyebilir . Aynı zamanda da 0.0395$ seviyeleri satıcılı bölge olduğundan fiyatın bu seviyelerin üzerinde tutunması ve marketinde bunu desteklemesi gerekir. Piyasa değeri olarak 103. sırada yer alan Rose coinin en yüksek fiyatı olan 0.59734$ geçen sene Ocak ayında görmüş şuan yazının yazıldığı an ise 0.038204$ seviyelerinde ve toplam arzı 10.000.000.000 ' dır. Burda yazılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
Geleceği olan coinler arasında olduğunu düşünüyorum tabii fomolama niyetinde değilim herkes kendi araştırmasını yapmalı ve ytd. Destekçileri arasında a16z, Neo Global Capital, Pantera Capital, Electric Capital, Foundation Capital, Polychain Capital, Binance Labs, Accel gibi sektörün önde gelenlerinin olması, fon ortaklarının bilindik önemli firmalar olması, yüzlerce oluşturulan Dapp desteği ve benzeri gelişmeler de mevcuttur.
Oasiste yer alan ekibin teknoloji devleri olan firrmalarda çalışmış olması projenin daha iyi noktalara gelebileceğine inandırıyor beni, boğa döneminde kendimce pahalı bulduğum projeydi ve düşüşleri fırsat bilerek takibime almıştım hala takipteyim fiyat olarak yukarıda Squidward'ın satıcılı bölge dediği rakamın altında anlık olarak görünüyor. Portföyüne eklemek isteyenlerin detaylıca araştırması fomolanması ve kendi bireysel riskini alarak karar vermeleri faydalı olabilir piyasa bu ne olacağı belli olmaz.
Takibimde olan bir proje. Geçen boğada yeterince hamle yaptığını düşünmüyorum. Tabii ne olacağını kesin bilemeyiz ancak değerlendirme fikrim var. YTD. Çalışma prensiplerini ve ekibin yönünü beğeniyorum. Arzı biraz fazla geldi şu an ama umarım yakım gibi işlemler olur ve arzı biraz düşer :)
Rose izlediğim takip ettiğim kadarıyla güçlü alt yapısı, güçlü işbirlikleri olan bir coindir ancak regulasyon muhabbeti yüzünden gizlilik konusunda endişem yok değil bunun haricinde bugün güzel bir yükseliş ivmesi yakalamış dolayısı ile fomolanmamaya özen göstermek iyi olur, projesini beğendiğim sepete henüz ekleyemediğim coin, dyor ve ytd.