ripple, gürcistanla işbirliği

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Ripple (xrp) şirketi yaptığı açıklamaya göre Gürcistan Ulusal Bankasıyla merkez bankası dijital para birimi dijital lariyi geliştirmek için Ripple şirketiyle ortaklık kurdu. Ripple şirketi bu işbirliğinin ülkenin dijital para birimi (CBDC)'nin pilot aşaması, uygulanması ve dağıtım aşamalrını içerdiğini belirtti. Ripple ile daha önce de Kolombiya Cbdc'sini geliştirmek için ortaklık kurmuştu. Ayrıca Ripple şirketinin CBDCle konusunda teknolojik innovasyonu desteklediği ve gelişime öncülük ettiği için Currency Research tarafından takdire layık görülmüştü.
Önündeki Sec ile sorunlarını aştıkça dahada kuvvetlenen ve bana göre geleceğin en parlak coinlerinden olacağını vurgulamak istiyorum . Ekibin deneyimli olmasından kaynaklı yaptığı ortaklık ve işbirlikleri sayesinde büyük bir ivme kazanıyor ve bir anlamda kendi projesine yatırım yapıyor denebilir. Fiyat olarak günlük desteği 0.599$ direnç ise 0.624$ olan Xrp ' nin bu seviyeler yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte takip edilebilinir. Bilgi amaçlıdır.
Her şey bir yana Ripple (xrp) bir yana diyebilirim. Ripple uzun süredir devam eden sec davasının sonuna geldiğini söylüyorlar, ama dava bir türlü sonuçlanmıyor. Ripple' ın sec davasında, büyük bir kesim ripple' ın haksızlığa uğradığını düşünüyor. Tüm bu mahkeme sürecine rağmen, ripple bir çok ülkenin cbdc çalışmalarına öncülük etmeye devam edeiyor. CBDC' ler gelecekte finansal sisteminde büyük etki yaratacak ve ripple'ın bu alandaki katkıları çok önemli olacaktır. Ytd
Ripple ile ilgili güzel bir haber duyduğumda hemen Ripple alıyorum. Birkaç ay boyunca Ripple cüzdanımda duruyor ve fiyatının değişmediğini görüyorum. Daha sonra tekrar satıyorum ve her satışımdan sonra pişman oluyorum. Ripple, kripto paraların dinamosu gibidir; borsa için Ereğli neyse, kripto dünyası için de Ripple o' dur. Her ülkenin merkez bankası dijital para birimleri (CBDC) çıkarmaya başladı, bu terimi bilmeyen birçok kişi olabilir. Geleceğin devrimlerinden biri olan CBDC' ler ve bu alan ile yakından ilgili xrp' yi yakından takip etmek gerekmektedir.