pla coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
PlayDapp, bir blok zinciri oyun platformu ve non-fungible token (NFT) pazarı olan PlayDapp'i çalıştıran Ethereum token'idir. PLA, PlayDapp'teki işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan birincil tokenidir. Oyun geliştiricileri ayrıca kullanıcılar oyun içinde satın alım yaptığında PLA alabilir. CoinMarketcap verilerine göre piyasa değeriyle 200. sırada yer alıyor. Haci sıralamasında ise bugün 68. sıraya yükselmiş. Proje 2021 yılında Ethereum ağında piyasa sürülmüş. Coinin toplam arzı ise 700.000.000 adet ve yaklaşık toplam arzın 560.128.667'si dolaşımda bulunuyor. 2021' de ATH tazeleyerek 2.88 dolara yükselmiş güncel olarak 0.17 dolardan işlem görüyor. Coinbase ve Binance'de listeli olarak bulabilirsiniz. Yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Ayrıca bugün marketin yükselişiyle beraber yüzde 7 yükselmiş.
Birçok borsada listeli olan sektörün önde gelen aktörleriyle ortaklığı, arzının çoğunun dolaşımda olmasını beğendim bunun haricinde Ekip, bu yılın başında şubat ayında ünlü eşler arası sunucu ağı sağlayıcısı ProudNet'i satın aldığınu bu hamlenin ABD oyun pazarına giriş yapabilme yolunda agresif bir adım olarak görülüyor. Oyun geliştiricilerine çevrimiçi çok oyunculu oyun için istikrar ve güvenilirlik açısından mümkün olan en iyi teknolojiyi sağlamaya hazırlanıyor olarak yorumluyor. Tabii ABD pazarı sektör artı Pla için oldukça pozitif haber olmakla beraber boğada yatırımcılarını memnun edecek mi izleyip görmek lazım ytd ve dyor.
Web3 altyapısı oluşturmada zorluk yaşayan geliştiriciler varlıklarını veya istedikleri dijital öğeleri basit bir entegrasyon sistemiyle, "PlayDapp" bağlamalarına yardımcı olur. İçerik oluşturucular, PlayDapp aracılığıyla gelir elde etme imkanı elde edebilir. PlayDapp benzeri çok fazla proje yok, geliştirdikleri sistem ile herkes PlayDapp'ı kullanması gerekeçektir.
24-25-26 Ekim'den önce ve sonra piyasa değerinde düşüş yaşamış coin, en yüksek piyasa değerini 1 Kasım 2021'de görmüş aslında ve gördüğüm kadarıyla ath yi o zaman yaşamış. Proje ekibinin güzel ortakları veyahut destekçileri var, büyük borsalarda listeli zaten ve çevrimiçi oyun endüstrisi adına bir dizi gelişmelere imza atmış ekip birde ödül sisteminin de olması ayrı bir avantaj diye düşünüyorum.
İsmini cok duymadığım bir projeyidi taki binance tarafından Pla/ Bnb partiesi delist edilinceye kadar .Daha sonra projeyi araştırdım ve oyun sektöründe geleceği olan coinler arasında olacağı izlenimi bıraktı bende. Kullanıcılar oyna kazan yöntemi ve sahip oldukları varlıkları NFT ' ye dönüştürme ,yükseltme gibi ek avantajlara sahipler . Buda her döngüde tokenin fiyatının artmasına olanak sağlar.
Yukarı gitmeye istekli ve güzel bir trend oluşturmuş olduğu görülüyor. O yüzden dün bir miktar spot alım yaptım. Girdiğim seviye aslında doğru bir yer değil fakat kendi riskimi ve önlemimi aldım . Market koşulları izin verir ise tepki yükselişi bekleyişi içerisindeyim . Çünkü günlükte görülen ikili dip çalışırsa oldukça kârli bir işlem yapmış olucam . Ytd
Pla hakkında bilgi sahibi değilseniz, araştırma yapmaya başladığınızda yatırım yapılabilir bir coin olduğunu düşüneceksiniz. Bu coin, birçok açıdan mükemmel özelliklere sahip ve boğa piyasasında adını sıkça duyabiliriz. YTD
Platformda bulunan kullanıcıların oyun oynaması, içerik üretmesi, süreci gözlemlemesi ve sosyal etkileşimler elde etmesine imkan veriliyor. Platformun esas amacı, oyunculuk sektörünü merkezsizleştirmektir. Ayrıca, hedefleri ve teknolojisi ile gözden kaçmaması gereken kripto paralardan biri olduğunu söyleyebilirim.