mob coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
MobileCoin Inc.’i 2017 yılında Josh Goldbard ve Shane Glynn tarafından San Francisco merkezli kurulduktan sonra çalışmalar sonucu MOB, 2020' de hayata geçirildi. MOB coinin amacı gizlilik korumalı faaliyetlerin kişinin telefonunda kolayca kullanılmasını sağlayan bir eşler arası ödeme ağı oluşturması ayrıca ele almayı amaçladığı dört temel konu, gizlilik, işlem hızı, enerji tüketimi ve mobil cihazlar için optimizasyon sağlar. MOB almaya karar verdiğinizde Binance , Gateio , Coinex spot tarafından satın alabilir fiyatı ise 0.548$ ' dan işlemde olduğunu görüyoruz. Coinmarketcap verilerine göre toplam arzı bilinmemekte olup 2 yıl önce en yüksek gördüğü fiyattan %99 aşağıda fiyatlanmaktadır.
Yazılanlar yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.
MobileCoin, özellikle gizlilik odaklı ve hızlı ödemeleri teşvik eden bir kripto para birimidir. Mimblewimble protokolünü kullanarak işlemleri gizli tutar ve blok zincirin ölçeklenebilirliğini artırır. Mobil cihazlarda kullanım için tasarlanmıştır, kurumsal işbirlikleri ile mesajlaşma uygulamaları ve ödeme platformlarına entegre olmayı hedefler. MobileCoin, merkezi olmayan bir yapıya sahiptir.
Biraz inceleme fırsatım oldu, Visa para yatırma çekme işlemleri için Paybis ile geçtiğimiz Ağustos'ta anlaşma yaptıklarını duyurmuşlar. Projenin yönetim kurulu ekibine bakarsak MobileCoin Inc.'in CEO'su Joshua Goldbard, açık kaynak, bulut bilişim, altyapı otomasyonu ve büyük veri alanlarında öncü liderliğe sahip bir teknoloji yöneticisi Sarah Novotny kurul üyesidir. Bir diğer kurul üyesi üyeleri Dr.David Bray, Renée DiResta ve Alex Feerst'tir. Hem her kurul üyesinin ayrı ayrı görevleri var hem de oldukça tecrübeli görünüyorlar.