keep coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
KEEP , Keep Network' ün digital para birimi olarak 2017 yılında Matt Luongo ve Corbin Pon tarafından oluşturuldu. Kullanıcıların gizliliğini korumak için Keep Network, özel verilerin blok zincirinin dışında,genel blokzincir üzerinde yer alan özel verilerin şifrelenmesi ve depolanması için oluşturulmuş bir ağdır.Şeffaflık veya denetlenebilirlik odaklı olan KEEP stake edilme özelliğide taşır. Coinmarketcap verilerine göre marketin 248.sırasında ve toplam arzı 999.848.781 KEEP 'dir
7 ay önce gördüğü en düşük fiyat olan 0.06443$ ' dan şuan %30 yükselmiş , en yüksek gördüğü fiyat 6.10$ ' dan ise %98 aşağıda fiyatlanmakta olduğunu görüyoruz.KEEPUSD Kraken borsası  KEEPUSDT ise Uniswap borsasından temin edebilirsiniz.
Yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir.
Keep Coin, Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir ve Keep Network adlı bir platformun ana tokenidir. Bu platform, kullanıcıların özel verilerini korumak ve güvende tutmak için tasarlanmıştır. Keep Coin, kullanıcıların ağda işlem yapmalarını ve platformun hizmetlerine erişmelerini sağlamak için kullanılır. Güvenli ve gizlilik odaklı bir blockchain projesi olarak, Keep Coin, kişisel verilerin daha güvende tutulmasına yardımcı olabilir. Geçen boğada yine göz önünde olduğunu hatırladığım projelerdendi. Ancak piyasa riskleri dikkate alındığında daha dikkatli olmakta fayda var.
Keep Network, özel verileri genel blok zincirlerinde depolamak ve şifrelemek için oluşturulmuş bir ağdır. Keep, keep olarak bilinen özel veriler için off-chain veri kapsayıcılarından oluşurken, KEEP work tokenını tamamen izinsiz olmasını sağlamaktadır.
özellikleri ise şunlardır;
Özel verilerin güvence altına alınmasına yardımcı olur.
İzinsiz bir ağdır, bu da kullanıcıların kendi verilerini kontrol etmelerini sağlar.
Keep olarak bilinen off-chain veri kapsayıcıları kullanır, bu da verilerin blok zincirinde depolanmasını gereksiz kılar.
KEEP work tokenı, ağdaki işlemleri yürütmek için kullanılır, bu da kullanıcıların ağ güvenliğine katkıda bulunmalarına ve bunun karşılığında ödül kazanmalarına olanak tanır.
dezavantajları ise şunlardır;
Henüz yeni bir projedir, bu nedenle henüz tam olarak test edilmemiştir.
Fiyat volatilitesi yüksek olabilir.
Piyasa dolaşımda sınırlı sayıda token vardır.