jup coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Geçtiğimiz günlerde yaptığı airdrop ile adından çokça bahsettiren Solana Dex platform tokeni Jup coini inceleyeceğiz. Solana tabanlı olan token, Jupiter Dex'te işlem yapılan işlem hacmine karşılık kullanıcılar airdrop alabildiler.

Coinmarketcap verilerine göre, 31 Ocak'ta Solana ağında, Cex ve dexlerde piyasaya sürüldü. Projenini toplam arzı 10 Milyar civarında ve şu anki verilere göre toplam arzın yaklaşık yüzde 13'ü dolaşımda bulunuyor.

Piyasaya sürüldükten sonra gördüğü en yüksek fiyat ise 1.27 dolar, güncel olarak 0.61 dolardan işlem görüyor. Marketcap'ine göre fiyatının yüksek olduğunu düşünüyorum.

Yeni listelendiği için fiyat hala çok yüksek geliyor. Alım için fiyatın oturması beklenebilir. Binance dahil bir çok borsada listeli bulunmaktadı. Yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Her zaman kendi araştırmanız yapmanız tavsiye edilir. Stoploss kullanmayı ihmal etmeyin.
Sol tabanlı memeler arasında kendine şimdilik sağlam bir temel edindi demek doğru olacaktır. Dağıttığı airdrop ile cömert token, olarak adlandırılan aynı zamanda da iyi bir isim yapmış olduğu gözükmektedir. Fiyat ise stabil olana kadar ara ara pumplayarak trende oturacaktır. Sonraki fiyat hareketlerine bakmak gerekir, ona göre aksiyon alınabilir. Ytd
Hype yakalayan bir coindi, arzı fazla olsa da diğer meme coinler kadar değil ve Solana tabanlı olması dikkatleri üstüne çekiyor kanımca. Dex özelliğinin de olmasını artı bir avantaj olarak görüyorum ancak bu risk olmayacağı anlamına gelmiyor, Dex platofrmunu kullanmayı bilenler için bile risk dolayısı ile swap veya başka işlemleri yaparken dikkatli olmak lazım hele bilmeyen hiç yanaşmamalı bence ytd ve dyor.