ınj coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Injective Protocol 2018’de Eric Chen ve Albert Chon tarafından kurulmuş olup
merkezi olmayan DeFi platformudur. INJ coin blokchain tabanlı olup kullanıcıların finansal işlemlerini gerçekleştirmeleri ve platformda yerel token olarak kullanılmaları için oluşturulmuş. INJ sahipleri, platformda düşük işlem ücretleri , gizliliğe öncelik vermesi , zincirler arası ticarette getiri yaratma etkinliklerini desteklemesi , gibi bir çok avantajlardan yararlanma imkanına sahiptir .Ayrıca doğaya uyumlu PoS mutabakat mekanizması sayesinde %99 daha düşük karbon salınımı olan çevre dostudur.
Geçtiğimiz Temmuz ayında piyasa değerinin %4.58 ' si dolaşıma girmiş olup kilit açılımı gerçekleşmiştir. Bir çok borsada listeli olan INJ coinin marketteki yeri 56.sıra olup toplam arzı 100.000.000 INJ ' dir. 2 yıl önce en düşük gördüğü fiyat olan 0.65740$ ' dan %1,031.91 artış göstermiş olup yazının yazıldığı sırada 7.48$ ' dan işlem görüyor.
Kripto paralar değişkenlik gösteren yatırım araçlarıdır lütfen buna göre yatırım yapınız!
Panter Capital, Au21 Capital'in portföyüne eklediği coindir. Injective Protocol Çin'in teknoloji şirketi olan Tencent Cloud işbirliği, DIA işbirliği, Ramp ile ortaklığı bulunuyor ve projenin girişimler konusunda iddialı olduğunu düşünüyorum fakat fiyatı pahalı bana göre, 2 yıl önceki fiyatıyla şimdiki fiyatı arasında güzel bir yükseliş yapmış o fiyattan alıp satmayan varsa parayı katlamıştır ama biz yinede fomolanmayalım kendi araştırmamızı yapalım😒