ınj coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Injective Protocol 2018’de Eric Chen ve Albert Chon tarafından kurulmuş olup
merkezi olmayan DeFi platformudur. INJ coin blokchain tabanlı olup kullanıcıların finansal işlemlerini gerçekleştirmeleri ve platformda yerel token olarak kullanılmaları için oluşturulmuş. INJ sahipleri, platformda düşük işlem ücretleri , gizliliğe öncelik vermesi , zincirler arası ticarette getiri yaratma etkinliklerini desteklemesi , gibi bir çok avantajlardan yararlanma imkanına sahiptir .Ayrıca doğaya uyumlu PoS mutabakat mekanizması sayesinde %99 daha düşük karbon salınımı olan çevre dostudur.
Geçtiğimiz Temmuz ayında piyasa değerinin %4.58 ' si dolaşıma girmiş olup kilit açılımı gerçekleşmiştir. Bir çok borsada listeli olan INJ coinin marketteki yeri 56.sıra olup toplam arzı 100.000.000 INJ ' dir. 2 yıl önce en düşük gördüğü fiyat olan 0.65740$ ' dan %1,031.91 artış göstermiş olup yazının yazıldığı sırada 7.48$ ' dan işlem görüyor.
Kripto paralar değişkenlik gösteren yatırım araçlarıdır lütfen buna göre yatırım yapınız!
Panter Capital, Au21 Capital'in portföyüne eklediği coindir. Injective Protocol Çin'in teknoloji şirketi olan Tencent Cloud işbirliği, DIA işbirliği, Ramp ile ortaklığı bulunuyor ve projenin girişimler konusunda iddialı olduğunu düşünüyorum fakat fiyatı pahalı bana göre, 2 yıl önceki fiyatıyla şimdiki fiyatı arasında güzel bir yükseliş yapmış o fiyattan alıp satmayan varsa parayı katlamıştır ama biz yinede fomolanmayalım kendi araştırmamızı yapalım😒
INJ coin, Injective Protocol'un yerel tokenıdır ve merkeziyetsiz bir borsa platformunda kullanılır. 2020'de piyasaya sürülen bu kripto para, DeFi alanında büyüme potansiyeline sahiptir. Güçlü yönleri, kullanıcıların veri güvenliğini ve gizliliğini koruması ve işlem ücretlerinin ödenmesinde kullanılmasıdır. Zayıf yönü ise merkeziyetsiz doğası nedeniyle kullanıcıların işlem risklerini üstlenmesini gerektirmesidir. DeFi alanında yaşanacak gelişmelerin projeyi etkilemesi söz konusudur.
Diğer platformlar gibi likiditeyi yönetmek için otomatik piyasa yapıcı (AMM) tekniğini kullanmıyor Injektive ve bunun yerine sipariş defteri yönteimini kullanıyor. Proje son zamanlarda yatırımcısını sevindirebilecek tarzda yükselişler yapıyor yani incelediğim kadarıyla agresif yükselişleri yok yani pump and dump tarzında bir proje olmamakla beraber köklü bir projedir ancak DeFi'lere yapılan hack saldırıları endişelendiriyor olsa da İnj hakkında herhangi bir hack haberi duymadım bu da proje için +1 avantajdır. Tabii her ne olursa olsun yüzde yüz hiçbir proje kesin güvenilir değildir bu yüzden dyor ve ytd.
INJ Coin, merkezi olmayan finans (DeFi) için özel olarak tasarlanmış bir blockchain protokolü olan Injective Protocol'ün çeşitli özelliklerinde kullanılıyor. Bu coin, sınırlı arz ve güvenli blok zincir teknolojisi ile karakterize edilen temel kripto para birimi özelliklerini taşıyor. DeFi uygulamalarında kullanılması için tasarlanan INJ Coin, staking ve ödüller için de elverişli bir seçenek sunuyor.

INJ Coin, DeFi alanındaki potansiyeli nedeniyle yatırımcıların dikkatini çekiyor. Injective Protocol'ün DeFi protokollerinde lider bir konuma gelme potansiyeli, INJ Coin'in gelecekteki başarı şansını artırıyor. Bu coin, popüler kripto para borsalarında, örneğin Binance, Coinbase, KuCoin ve Gate.io gibi platformlarda listelenmiş durumda ve bu borsalardan herhangi birinde INJ token'ları satın alınabilir.