huobi şikayet

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Huobi borsasıyla ilgili şikayet bölümü
2021 yılında Gate.io'dan Huobi'ye GT chain kullanarak GT token transferi yapmıştım. Ancak Huobi yatırım yaparken GT chain yazısı altında Eth ağını yazmıştı. Desteğe yazdım çok kez ancak GT chain ile ilgili desteklerlerse kurtarma işlemi yapabileceklerini söylediler. 2 sene geçmiş üzerinden hala ağ desteği gelmedi ve tokenlerim ağda sıkışmış durumda. Böyle birşey olması çok saçma çünkü o zamanlar gt chain başlığı altında eth ağını paylaşmaları kendi hataları. Kurtarma ücreti vermeye hazırım. Daha sonra uyarı mesajını eklediklerini gördüm. Benim gibi sorun yaşayan bir kaç kişi olduğunu da gruplardan gözlemlemiştim. Benden daha yüksek miktarda yatırım yapanlar vardı. Bir an önce bu sorunun çözülmesini talep ediyorum. Yaşanılan mağduriyetim borsaya olan güvenimi sarstı.
Geçen sene arb coinde vadeli işlem açtığım long pozisyonda tahta fiyatı görmediği halde bakiyemin liq olduğuna dair mesajı geldi . Bunun üzerine hemen müşteri temsilcisine canlı destek bölümünden bağlanıp sordum . Long pozisyonda bakiyem az olduğu için giden paraya üzülmedim ama neden boyle birsey olduğu hakkında bilgilendirme istedim .Attığım mesajın cevabı ertesi gün gelince ,bu kadar geç cevap vermeleri bende ilgisiz bir borsa olduğu izlenimi bıraktı .
Huobi ilk kullandığım göz ağrılarımdan biriydi daha sonra Justin'in ortak olmasından sonra borsada çok fazla değişiklik olduğu gözle görünür biçimde belliydi en basit örneği mesela yeterli admin desteği yok, herhangi bir sorun olduğunda çok geç yanıtlanıyor, adminleri tabiiki de suçlamıyorum sayı azlığından dolayı lakin koca borsa da hızlıca üye sayısının azalması, ht tokenin düşmesi ister istemez borsanın kalitesini düşürüyor hal böyle olunca Ht tokenlerimi satmak zorunda kaldım.
Hesabımdaki paralarım bakiyelerim kayboldu, müşteri hizmetleriyle 3-5 defa iletişime geçtim net bir sonuca varamadık ve sorunu çözemedik. Benim için önemli bir miktar, buradan çözülmesini istiyorum çünkü ciddi ciddi muhatap bulamadım ve artık buraya yazmak zorunda kaldım paramı ver Huobi.
Uzun bir süredir Ern adında bir coin tutuyordum güvendiğim proje olduğu için ekleme ihtiyacı duydum ama anormal bir fiyat düşüşü vardı ve coin hareket etmiyordu hızlıca diğer borsaları kontrol ettim diğer borsalarda sorun yoktu ve ern yanlış hatırlamıyorsam ya iki gün ya da bir gün sonra düzeldi anlık o anki korkumu ruh halimi anlatamam ancak borsa tarafından hala konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Huobi yetkilerinin bu konuda biz müşterilerine karşı özverili olmasını, açıklama yapmasını rica ediyorum çünkü aynı problemi yaşamak istemiyorum.
Huobi telegram grubunda dolandırıcılar kol geziyor. İlgilenen doğru dürüst adminleri yok. Bir sorun yaşadığınızda muhatap bulmak oldukça güç. Daha önce böyle değildi Justin borsayı satın aldıktan sonra sistem değişti. Müşteriler için önemli konulardan biri destek bulabilmesi yoksa çok yatırımcı kaçacağına eminim.
Huobi hacklenme olayından sonra çekimler kapatıldı ve coinler diğer borsalara oranla fiyat konusunda çok düşük kalıyor oysaki Symbosis'te en çok hacim Huobi'de vardı. Başka borsada Symbosis 064 ise Huobi'de 0.59 fazlasıyla can sıkıcı bir durum bu durum düzeltilmezse sepetimi ordan taşımak zorunda kalacağım ve çekimlerin hepsi açılsın artık