ht token

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Huobi Token, Huobi Global kripto para alım satım platformunun yerel tokenidir ve Ethereum blockchain üzerinde geliştirilmiş bir ERC-20 tokenidir. Huobi borsasında ht token tutmanın bazı faydaları vardır. Ht tutttuğumuz zaman kullanıcıların cüzdan hesaplarından ödenen işlem ücretlerini azaltmalarına yardımcı olur ve aylık VIP planları satın alarak işlem ücretlerinde indirim hakkı elde edebilme imkanı sunmaktadır.
Huobi Token (HT), şu anda $3.037.073,70 fiyatla işlem görüyor. Toplam dolaşımda 160 milyon HT bulunuyor ve bu, Huobi'nin $379.582.487 piyasa değerine sahiptir. Ht tokenin, en yüksek fiyatı $39,66 olarak kaydedilmiş, en düşük fiyatı $0,313800 olmuş, şuanda da 2.38$ dan işlem görmektedir. HT şu anda CoinMarketCap'de 97. sırada ve CoinGecko'da 113. sırada yer alıyor.
HT token, Binance borsası dışındaki birçok borsada listeli, ilerde binance borsasında da listelenmesi halinde farklı bir ivme yakalayabilir.
Huobi'nin keni tokeni Ht epeydir 4 dolar üzerine atamadı piyasa koşullarından kaynaklı olabilir bu durum tabii. Ht'nin birçok avantajı var zaten kullanıcıları iyi bilir ve bir dönem seri bir düşüş yaşadı teknik bir sorun vardı sanırım ama borsa kısa bir süre sonra toparlamaya başladı coini boğada ise bu düşüşlerin acısını çıkaracağını öngörüyorum.