hnt coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Market Cap sıralamasında 121.sırada olan HNT coin ( Helium) Nesnelerin interneti Iot alanına odaklanan bir blokchain projesidir. Kısaca mining yapılan yani madenciliği yapılan coinler arasındadır. Bu onu , kriptolar varlığını sürdürdüğü müddetçe sektörde popüler olmasını sürdüreceği anlamına getirir . Dünya genelinde yaklaşık 700000 adet hotspot noktası bulunmaktadır. Bu hotspotlar bir birleri ile bağlantı kurarak helium ağındaki işlemlerin doğrulanmasını sağlamaktadır. 2018 yılından bu yana varlığını sürdüren HNT coin toplam arzı 223.000.000 olup gördüğü en yüksek fiyattan %98 aşağıda işlem görüyor. Bu günkü fiyatına gelecek olursak 1.41$ fiyatlarında ayrıca 24s işlem hacmi 1.258.044$ dır. Son olarak geçtiğimiz temmuz ayında Coinbase ' de listelenme haberiyle gündeme gelen coin , uzmanlar tarafından beklentilerin yüksek olduğu yönünde açıklamaları mevcut . Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte kripto paralar oldukça kırılgan fiyat hareketleri gösterir bunu bilip ona göre yatırım yapınız.
Helium'u Nova Labs destekliyor ve arkasında Nova Labs var hatta geçen yıl bu şirket GSM devi olan T-Mobile ile 5 yıllık anlaşma imzalamış anlaşma kapsamında Abd çapında 5G kapsama alanına sahip olacağını duyurmuştular. Anladığım kadarıyla Helium'un kapsama alanı dışında olduğu bölgelerde T- Mobile'yi devreye koyup kesintisiz hizmet sunabilmeyi amaçlıyor ve haberin çıkışıyla Hnt'de fiyat artışı gözlemlenmiştir. Zaten dünya çapında 2022 verilerine göre Helium Network 900 noktada aktif olduğu bilgisi var ve bu rakam gördüğüm kadarıyla gelişme kaydederek artmış.
HNT Coin, Helium ağı üzerinde çalışan bir kripto para birimidir. Helium ağı, Internet of Things (IoT) cihazlarının kablosuz olarak iletişim kurmasını sağlayan bir ağdır. Bu ağ, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların cihazlarını birbirine bağlamasına ve veri transferini güvence altına almasına olanak tanır.

HNT Coin, Helium ağına katkı sağlayan kullanıcılara ödül olarak verilir. Bu katkı, cihazların ağa bağlanmasını sağlamak ve ağın genişlemesine yardımcı olmak için yapılan madencilik faaliyetleriyle gerçekleştirilir. Helium ağı, düşük güç tüketimi ve düşük maliyetli cihazlarla çalışırken, dağıtılmış defter teknolojisi olan blokzincirini kullanır. Bu sayede, güvenli ve şeffaf bir şekilde veri transferi sağlanır.

HNT Coin'in gelecekteki potansiyeli oldukça heyecan vericidir. Helium ağı, IoT cihazlarının sayısının hızla artmasıyla birlikte büyümeye devam etmektedir. Bu da HNT Coin'in değerini artırabilir. Ayrıca, Helium ağına katkı sağlayan kullanıcılar, HNT Coin kazanma fırsatına sahiptir. Ancak, her yatırım gibi, kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce dikkatli olmanız önemlidir. İyi bir araştırma yapmak ve riskleri anlamak önemlidir.