bybit borsası

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Singapur, İngiltere ve Malta gibi ülkelerin resmi düzenleyici kurumlarından lisans almış, 2018 yılında Ben Zhou tarafından kurulmuş, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Britanya Virgin Adaları'nda Bybit Fintech Limited ismiyle kayıtlı olduğu ve merkezinin Singapur'da bulunduğu biliniyor. Normal spot işlemler haricinde diğer finansal hizmetleri de sunuyor. Belirli koşulları yerine getiren kullanıcılarına, daha yüksek düzeyde avantajlar elde etmelerini sağlayan özel bir teşvik programı olan Elmas Sistemi'ni sunuyor.
ABD, Singapur, Küba, Kırım, Sevastopol, İran, Suriye, Kuzey Kore, Sudan, Çin Anakarası gibi hizmet kısıtlamaları olan ülkeler hariç, dünya çapındaki yatırımcıların kullanımına açıktır. 22,761,954 kayıtlı kullanıcı olmak üzere 160 ülkede desteklenmektedir. Yeni merkez bir ofisi Dubai’de açmışlar ve MVP lisansı almışlar. Borsanın hem Bybit Card, ticaret botları, web3 cüzdanı, kaldıraçlı işlem yani futures, staking gibi geniş yelpazeye sahip ürünlerle kullanıcılara hizmet eden arayüz kullanımı kolay bir borsadır.
Bybit'ten en son aldığım coin %80 düşünce ekranı kapatsam'da arayüzü konusunda yaşadığım problemlerden biri yükseltilmiş hesap sorunuydu adminlerin yardımıyla çözene kadar biraz cebelleştim desem de al sat ekranındaki alım satım yüzdeliklerinin olması, hesabın kar zararını gösteren opsiyon olması tarih tarih yazması beğendiğim özelliklerden birkaçıdır.