bitrue borsası tia ödüllü trade etkinliği başlattı

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Bitrue kripto para platformu; Celestia (TIA)’nın listelenmesini kutlamak için 5.000$ TIA ödüllü spot alım satım etkinliği başlattığını, etkinliğin 6 Kasım saat 19.00’a kadar devam edeceğini ve geçerli işlem çiftinin TIA-USDT olduğunu duyurdu. İlk etapta listelenen coinler bazen fiyatlama konusunda riskli olabiliyor genel itibariyle tüm trade yarışmalarında dikkat etmenizi öneririm, ytd.
Binance ,Mexc ve diğer borsalarda listelenerek fiyat 2.33$ gördü fakat 1milyar arzı olan coin için bu fiyatın pahalı olduğunu düşünüyorum . Etkinliğe gelicek olursak sosyal medyada , listelenmesini kutlamak için çoğu borsada etkinlik düzenleniyor ancak listelenme çok yeni olduğu için volatiliye açık olduğundan işlem yaparken dikkat edilmeli aksi takdirde kârdan çok zarar edilebilinir.
Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren kripto paralardan biri Celestia'dır. Celestia'nın bu kadar çok gündemde olmasının başlıca sebeplerinden biri toplulukları güçlendirmek amacıyla sunduğu başarılı bir airdrop kampanyasıdır. Bu nedenle airdrop alan kişiler özellikle Celestia ile ilgili haberleri yakından takip ediyorlar. Celestia'nın düzenlediği etkinliğe birçok airdrop sahibi yatırımcının katılacağını düşünüyorum.