binance borsası

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Binance, 2017 yılında Changpeng Zhao (CZ) tarafından kurulmuş dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir ve geniş bir kripto para birimi yelpazesi sunar. Binance Coin (BNB) adında kendi kripto para birimine sahiptir. Global olarak hizmet verir ve yüksek hacimli bir borsadır ancak özellikle Amerika başta olmak üzere, zaman zaman farklı ülkelerde soruşturmalara ve sınırlandırmalara maruz kalan bir borsadır da aynı zamanda... Binance, Binance Launchpad aracılığıyla projelere başlangıç ​​desteği sağlayan bir lansman platformuna da sahiptir. Sahip olduğu Binance Smart Chain (BSC) ise ön satış etkinliklerinde projelerin sıklıkla tercih ettiği ağlardandır. Yalnızca alım satım hizmeti sunmayıp başka birçok finansal faaliyetler ve hizmetler barındırmaktadır.
Binance borsası, geniş varlık seçenekleri, kullanıcı dostu arayüzü, yüksek likiditesi, güvenliği, mobil uygulaması, eğitim kaynakları ve analiz araçları gibi özellikleri ile benim için güzel bir deneyim sunuyor. Kripto para yatırımlarımı etkili bir şekilde yönetmemi sağlıyor ve genel anlamda memnunum. Ama uygulama zaman zaman ağır çalışıyor. Son olarak CZ'nin açıklamalarından genel olarak rahatsızlık duyuyorum. Yani bazen CZ bana NPC gibi geliyor diyebilirim :(
Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kripto alım satım platformu olan Binance ,kullanıcı sayısı bakımından birçok rakibini geride bırakan bir borsa olduğunu söyleyebiliriz. Kurumsal adreslerinde çoğunlukta olduğu Binance ,önce Çin' de kuruldu .Daha sonra Çin hükümetinin kriptoyu yasaklamasıyla Japonya' da kaldığı yerden devam etti . Halen varlığını sürdüren borsa kullanıcı sayısı ve ürün çeşitliliği en büyük global borsa olarak faaliyettedir.
Binance, kullanım açısından kolay olmasının yanısıra hızlı arayüze sahip bir borsa. Benim için globalde kripto paralar dendiğinde çeşitliliği çok ve işlem ücretleride gayet normal seviyede ve hizmet açısından da kaliteli olarak gördüğüm bir borsa . Borsa' nın Ceo'su Zhao'nun ABD ile arasındaki uzlaşma nedeniyle istifasıyla gündem olmuş yerine Richard Teng getirilmişti.