audio coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Merkeziyetsiz bir blokzinciri ağı üzerinde oluşturulan, yenilikçi özellikler sunmasıyla bilinen Audio için digital müzik platformu diyebiliriz. Ethereum destekli platform müzisyen ve dinleyicilerden oluşan kazanç sağlamalarına olanak sağlayan topluluk olarak, programcıları Roneil Rumburg ve Forrest Browning tarafından ortaklaşa kurulmuştur. Platform 100 binin üzerinde sanatçının içeriklerini barındırmasıyla biliniyor.
AUDIO token, ağın güvenliğini sağlamak amacıyla kullanıldığı gibi Kullanıcılar, AUDIO tokenlarını stake ederek gelir elde edebilirler ayrıca Sanatçılar, coinlerini stake etmeleri durumunda NFT koleksiyonlarını platformda sergileme avantajına sahiplerdir. Binance, Kucoin, Biget gibi borsalarda işlem görmekte olup fiyatı 0.1542$ arzı ise 1.201.020.974 AUDIO ' dur. Market sıralaması 141. olan coinin ATH ' si 4.95$ ' dır.
Bilgi amaçlı yazılmış olup tavsiye içermemektedir.
Anladığım kadarıyla Audio müzik dünyasını merkeziyetsizleştirmeyi amaçlıyor, ve topluluğun müzikseverlere,sanatçılara geliştiricilere, hayranlara ait olduğunu belirtiyor ve pek rastlanmamış müzikleri topluluğun hizmetine sunuyor. Ayrıca çok iddialı olsa da 1 milyondan fazla müzik seçeneği olmakla beraber ücretsiz kullanılabilmektedir. Yani hem token stake ederek stake geliri elde ediliyor hemde ücretsiz kaliteli müzik hizmeti veriliyor, kimbilir belki de ilerleyen yıllarda yeni bir Spotify gibi karşımıza çıkarlar.