algo coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Algorand , çok çeşitli uygulamaları destekleyen, kendi kendini idame ettiren, merkezi olmayan , blockchain tabanlı bir ağdır. Bu sistemler güvenli, ölçeklenebilir ve verimli olup gerçek dünyadaki etkili uygulamalar için kritik öneme sahiptir. Algorand, yeni güven biçimleri oluşturmak için güvenilir performans garantisi gerektiren hesaplamaları destekliyor. Algorand ana ağı Haziran 2019'da yayına girdi. CMC verilerine göre proje 2019 senesinde kendi ağında piyasa sürülmüş. Piyasa değerine göre sıralaması 41. sıradayken, işlem hacminde ise bugün 29. sıraya yerleşmiş. Projenin toplam arzı ise 8.006.623.585 adet ve yaklaşık yüzde 80'i dolaşımda bulunuyor. İlk listelemede 3.15 dolara iğne atmış. Bugün güzel yükseliş yaşayan coinlerden biri oldu güncel olarak 0.20 dolardan işlem görüyor. Gönderim yaparken kullanıyorum Ağı hem hızlı hem de diğerlerine kıyasla oldukça uygun. Binance dahil diğer borsalarda listeli olarak bulabilirsiniz. Yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Bireysel araştımanızı yapmanız önerilir.
Güvenlik düğümünü çözmek için oluşturulmuş merkezi olmayan bir ağ olan Algo ,hızlı işlemlere ve neredeyse anında kesinliğe ulaşmaya odaklanan ödeme odaklı bir ağ olacak şekilde yaratıldı. Platform Algo' nun özellikleri sayesinde 2019’da kullanıma açıldı ve Aralık 2020 tarihinde günde yaklaşık 1 milyon adet işlemi gerçekleştirebilir hale geldi. Toplam arzı 10 milyar token ile sınırlandırılırken 2030 yılına kadar yayılmış durumda olduğu bilgisi mevcut Anlık fiyat 0.2018$' dır.
Algoran'dın kendine has gördüğü görevler arasında 1-) Teknolojik yenilikler Toplumun iyiliği için kullanılabilir ve kullanılmalıdır 2-) Blockchain, kuruluşların ve toplumların çalışma şeklini geliştirmek için muazzam bir potansiyel sunuyor. 3-)Bu potansiyele yalnızca istekle ulaşılamaz, ancak çığır açan teknolojiyle gerçekleştirilebilir gibi görevleri üstlenmiş bir projedir. Fiyat olarak Btc'nin çekilmesiyle aşağı yönlü düşüş yaşamış ancak tüm azamnların en düşük seviyesi üzerinde işlem görüyor, anlık fiyat ise 0,1911 dolardır.
Algo projesi Silvio Micali tarafından kurulmuş, Silvio Micali kriptografi konuusnda uzman, Mit profesörü Turing ve Godel ödüllüdür. Ekip, danışmanlar arasında dünyanın önde gelen ekonomi, bilim, teknoloji alanında uzmanlarla çalışmaktadır. Algorand fikir birliği için pahalı bilgisayar ihtiyaç duyulduğunu ancak bu duurmun Algorand için geçerli olmadığını makul bilgisayar ekipmanı gerektirerek herkesin fikir birliğine katılımına olanak tanıdığını savunuyor. Proje çok eski bir proje sayılmaz ancak başarılı bir proje olduğunu ve önünün açık olduğunu düşünüyorum ytd, ve dyor.
Algo'nun halka açık zincirinde öne çıkanlar arasında; ölçeklenebilirlik, hız ve anında kesinlik, belirsizliğin olmayışı yani netlik olması, güvenirlik, uygun fiyat, sürdürülebilirlik, daha akıllı progranabilirlik, kriptografik yenilik vb çekici özellikleri sıralayabiliriz. Token özelinde piyasa deperi bakımından %9 ve üzeri bir yükseliş olmuş piyasanın yönüne bağlı olarak geleceği parlak olarak gördüğüm bir projedir.
Algorand (ALGO), kripto para dünyasında önemli bir konumda bulunan bir blockchain platformudur. Platformun öne çıkan özellikleri arasında yüksek işlem hızı, düşük işlem ücretleri ve ölçeklenebilirlik bulunmaktadır. Saniyede 1.000'den fazla işlem gerçekleştirebilme kapasitesi, kullanıcılarına hızlı ve verimli bir deneyim sunmaktadır. Algorand'ın benimsediği Pure Proof of Stake (PPoS) konsensüs mekanizması, ağa katılımı artırarak ve güvenlik sağlayarak projenin dayanıklılığını artırmaktadır. Ayrıca, düşük işlem ücretleri, özellikle mikro işlemler veya sık sık işlem yapan kullanıcılar için ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Algorand'ın çeşitli kullanım alanları arasında merkeziyetsiz finans (DeFi), akıllı sözleşmeler ve dApp'ler bulunmaktadır, bu da platformun geniş bir kripto ekosistemine katkı sağlamasını sağlar. Yatırımcılar, Algorand'a yatırım yapmadan önce kendi risk toleranslarına ve hedeflerine uygun bir şekilde dikkatlice araştırma yapmalıdır.