akro coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Akropolis, Ethereum tabanlı bir merkeziyetsiz finans protokolü üzerinde çalışan bir şirket olarak, tasarruf ve varlık büyütme için kendi kendine çalışan, kredi alma ve kredi vermeyi de içeren bir finansal ekosistem sağlamayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda sunduğu ürünler arasında ticari merkeziyetsiz otonom kuruluşlar geliştirmek için bir çerçeve sunan AkropolisOS, teminatsız kredi platformu Sparta, yield farming toplayıcısı ve ortalama dolar maliyeti hesaplama aracı Delphi bulunuyor. Proje, protokol yönetimi için bir ERC-20 token olan AKRO'yu kullanıyor. Akropoli ilk kez Mart 2018'de duyurulmuş ve Haziran 2020'de Ethereum ağında piyasaya sürülmüştü. CMC verilerine göre 381. sırada yer alıyor. toplam arzı ise 5,000,000,000 Akro ve toplam arzın yaklaşık yüzde 87'si dolaşımda gözüküyor. 2021 yılı boğa piyasasında yaklaşık 0.078 dolara yükkselerek ATH tazelemiş. Şu an için ise 0.0099 dolardan işlem görmekte ve majör borsalarda listeli olarak bulabilirsiniz. 6 aylık fiyat tahmini ise 0.020 dolara yükseleceğini öngören analistler var. Ancak sadece tahmin olduğunu unutmayın regülasyonlar öncesi belirsizlik ortamında olduğumuzu ve Stoploss kullanmayı ihmal etmeyin. Yatırım tavsiyesi değildir.
Akro Coin, kripto para dünyasında geleceği olan coinler arasında yer alan bir proje. İkinci katman çözümlerini kullanarak DeFi alanında oldukça yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Akro Coin, güvenilir ve şeffaf bir platform inşa etmeye odaklanmış gibi görünüyor, ancak yine de kripto dünyasının volatilitesi ve riskleri unutulmamalıdır. Projenin uzun vadeli başarısı, ekibinin vizyonu ve kullanıcı tabanının büyüklüğüne bağlı olacaktır. Ancak Akro Coin'in DeFi dünyasına getirdiği çözümler, gelecekte daha fazla ilgi görmesini sağlayabilir. DeFi alanında güçlü gelişmeler görmek bu tarz projelere de destek olacaktır... YTD.
Akro, Akropolisin yerel tokenidir, kurucuları Ana Adrianova ve Kate Kurbanova tarafından kurulmuştur.Ethereum üzerine kurulu protokollerinden Compund, Maker, Aave gibi Defi protokollerini entegre etmiş. Geleceği olan coinler arasında mı bilinmez ama riskli bir piyasada olduğumuzdan dolayı yatırım yapmadan önce kendimizi hazır hissedip ona göre aksiyon almak gerekebilir.
Akropolis (AKRO), Ethereum blok zinciri üzerinde faaliyet gösteren merkezi olmayan finans (DeFi) protokolüdür ve kullanıcıların tasarruf, emeklilik ve kredi gibi çeşitli finansal hedeflerine ulaşmalarını hedefler. Akropolis, akıllı sözleşmeler kullanarak kendi DeFi uygulamalarını oluşturmak isteyen kullanıcılara bir çerçeve sunar. Bu çerçeve, tasarruf hesapları, emeklilik fonları ve çeşitli krediler gibi farklı DeFi ürünlerini desteklemek için tasarlanmıştır.

Akropolis, DeFi'yi daha erişilebilir hale getirmek amacıyla çeşitli araçlar ve hizmetler sunan bir protokoldür. Akropolis tokeni (AKRO), protokolün yerel kripto para birimidir ve Akropolis üzerinde işlem yapmak, DeFi uygulamaları oluşturmak ve protokol yönetişimine katılmak için kullanılır. AKRO tokenleri, çeşitli kripto para borsalarında işlem görmektedir.

Akropolis, DeFi alanında yenilikçi bir proje olarak öne çıkarken, gelecekteki planları arasında kullanıcı arayüzünü iyileştirmek, DeFi uygulamalarının çeşitliliğini genişletmek ve yönetişimi daha demokratik hale getirmek bulunmaktadır.