pnt coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
pNetwork, çeşitli bağımsız blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirlik sağlamaya yönelik açık kaynaklı, çok zincirli bir yönlendirme protokolüdür. Bu çapraz blok zincir işlevleri, örneğin, yerel blok zinciri ile ana blok zinciri arasında 1'e 1'lik bir sabitlemenin korunmasına dayanan pToken adı verilen "Wrapped" tokenlerin serbest bırakılmasını sağlar. Coinmarketcap sıralamsına göre piyasa değeri bakımından 752. sırada yer alıyor. Projenin toplam arzı ise 96.775.229 Pnt ve toplam arzın tamamına yakını dolaşımda görünüyor. Proje 2020 yılında Ethereum ağında piyasaya sürülmüş. 2021 boğa yılında 2.81 dolara kadar yükselmiş güncel olarak 0.12 dolardan işlem görüyor. Binance, Gate.io ve Uniswap gibi borsalarda listeli olarak bulabilirsiniz. Yazılanlar yatırım tavsiyesi içermez bilgilendirme amaçlıdır. CMC verilerinin değişiklik gösterebileceğini unutmayın.
Pnt Ağustos ayında Huobi'de listelenmiş kampanya süresince kullanıcılar için %300'e varan APY oranına varan staking desteği sunulmuş topluluğun birçok konuda söz sahibi olduğu topluluk odaklı bir projedir. 2023 yılı içerisinde 1.2.3. çeyrekte birçok güncelleme geliştirme yapılmış ve 4. çeyrekte de hala yapılmaya devam ediliyor Roadmap'a göre. Dinamik bir projeye benziyor yine de araştırmak lazım.
Pnt coin, DeFi işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak sağlayan blokchain projesidir .Yapılan airdrop etkinliğiyle sosyal medyada bir ara gündem olmuş bende projeyi o zaman duymuştum .Daha sonra 2020 yılında Coingecko ve Coinmarketcap gibi platformlarda listelenmesiyle yatırımcının ilgi odağı olurken platform üzerinden borç verme staking ve pasif gelir elde etme avantajları bulunuyor.
pNetwork, bugün sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada v3 ' e hazırlık olarak bazı eski tip tokenleri 22 Aralık 'ta kullanımdan kaldıracağına yönelik bildiri geçmiş buna sebep olarak düşük benimseme ve yükseltme karmaşıklığı gösterilmiş. pNetwork v3 ile ilgili ekip çalışmaları halen devam ediyor. Daha detaylı bilgi için pNetwork hesaplarından bilgi almanız önerilir.
PNT, Eidoo ekosisteminin en önemli tokenidir. Amacı çeşitli hizmetlere erişim sağlamaktır. Pnetwork'ün (PNT) piyasa değeri 18.102.617 $ olup bugün CoinGecko'da 796. sırada yer almaktadır. PNT'deki kalitenin henüz sıralamadaki yerine yansımadığını düşünüyorum.
Pnt coin ile ilgili fiyat bilgisi vericek olursam 2021 yılında en yüksek gördüğü fiyat 3.370$ olurken en düşük gördüğü fiyat 2023 yılında 0.08765$ olmuş . Toplam arzı 87.975.228 , 24s'lik işlem hacmi ise 12.164.006$ ' dır. Şuan görünen fiyatı 0.2303$ olurken 4s'lik grafikte 0.2582$'a kadar iğnelediği ancak satış yiyip tutunamadığı ve 0.2400$ direnç altında kaldığı görülmektedir.
Pegged token'ler, yerel blok zinciri ile ana blok zinciri arasında 1'e 1 oranında sabitlemeyi sürdürmek için tasarlanmış tokenlerdir. Örnek olarak, Ethereum blok zincirinde kullanılmak üzere hazırlanmış Bitcoin'leri düşünebiliriz. Bu tür bir işlemi neden gerçekleştirmemiz gerektiği, daha ileri düzeydeki kripto para kullanıcıları için önemli ve gereklidir.