patex ön satış etkinliği

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Patex Coin (PATEX), bir eğitim platformu ve Katman 2 blok zinciri içeren Patex ekosistemi içinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir kripto para birimidir. Patex ekosistemi, Web3 teknolojilerinin benimsenmesini teşvik etmeyi ve kullanıcılara dijital ekonomide başarılı olmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlamayı amaçlamaktadır.
Patex Kampüsü, blockchain teknolojisi, kripto para birimi ve merkezi olmayan finans (DeFi) gibi çeşitli Web3 konularında kurslar sunan bir eğitim platformudur.
Patex Ağı, Merkez Bankası Dijital Para Birimlerinin (CBDC'ler) ve diğer kripto para birimlerinin çıkarılmasını ve takibini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir Katman 2 blok zinciridir.
Patex Coin (PATEX) ön satışı, şu anda birçok platformda, özellikle Dao Maker gibi, devam etmektedir. Bu ön satış fırsatları, yatırımcılara Patex ekosistemi ve Patex Coin'e erken katılım avantajı sunmaktadır.
Patex ile ilgili en çok dikkatimi çeken durum, CBDC'lerle (Merkez Bankası Dijital Paralar) ilgili olmasıdır. Birçok ülkenin dijital paraları (CBDC'ler) çıktı veya çıkmak üzere. Yakın gelecekte finansal sistemde CBDC'lerin önemli bir rol oynaması bekleniyor. Patex'in bu bağlamdaki rolü büyük önem taşıyacaktır.