meme coin yorum

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Son günlerde Binance Launcpad projesi olarak karşımıza çıkan Memecoin, Memeland'ın yerel tokenidir. Yaptığı 52 miyon değerinde airdropla adından çokça bahsettirdi. Memecoin Coinmarketcap sıralamasına göre piyasa değeriyle 143. sırada yer alıyor. Ethereum üzerine inşa edilen proje henüz çıkalı birkaç gün oluyor. Hacim sıralamasında ise bugün yüzde 18'lik düşüşle 11. sıraya yerleşmiş. Projenin toplam arzı ise 69.000.000.000 MEME ve arzın yaklaşık yüzde 12'si dolaşımda bulunuyor. Token kilit açılım çizelgesi coinin resmi web sitesinde mevcut. 0.029 dolara iğne atmış güncel olarak 0.024 dolardan işlem görüyor. Yeni listelendiği için çok votalitesi yüksek, vadeli işlem açaçaksanız dikkatli olmanızı öneririm her an liq edebilir. Fiyatın oturmasını bekleyeceğim. Büyük borsalarda listeli olarak bulabilirsiniz. Stoploss kullanmayı unutmayın.
Çok yeni coin olduğu için grafiği neredeyse yeni doğmuş bir bebek gibi. Dün takip ettiğim kadarıyla volatility daha fazlaydı. Bugün düne göre biraz daha sakin hareketler sergiliyor . Kasası küçük olan yatırımcı için grafiği oturmayan yeni coinlerde işlem almamasını ve yüksek X ile işlem açmamasını öneririm . Aksi taktirde işlemi kurtaramayabilirler .
Meme projesinin yaratıcıları, "Bu tam bir memedir. Hiçbir faydası yok, yol haritası yok, maddi getirisi yok, sadece %100 memler" gibi paylaşımlar var, projelerini bu şekilde tanımlıyorlar. Farklı bir paylaşımlarında ise, bu proje için her şeyi yapacaklarına dair şeref sözü veriyorlar. Bu söylemler doğrultusunda Memeland'ın yaratıcılarını çok samimi buluyorum. Daha iyisi çıkana kadar Memeland harika işler yapacağa benziyor. Ytd
Bugün vadeli işlem açtığım beni açtğıma pişman eden coin. Nasıl bir iğne attı aşağı doğru şaşırıp kaldım. Ve tasfiye mesajını saniyeler içerisinde aldım. Çok riskli ne yapacağı belli değil dikkatli olun işlem açarken zaten ekibi de bir projesi olmadığını belirtmiş öylesine çıkmış bir coin, ekibini dürüst olduğu için tebrik ediyorum diğer scam coinler gibi yok şunu yapacağız bunu yapacağız seçim vaadi vermiyorlar :D
Binance launchpad projesi olduğu için ileriye dönük güzel yükseliş yakalar belki diye düşünüyorum henüz çok yeni fiyatın dengelenmesi gerek hiç belli olmaz belki buradanda yürüyebilir ama keskin mumları stoploss kullanılmazsa kötü. ileri dönemde bir miktar sepetime ekleyebilirim
Dün düşüş yönlü işlemde olan yatırımcıya kazandırmış gözükürken şuan baktığımda ise ara bantta olduğu ve saatlik 0.023$ pivot altında seyrettiğini görüyorum. Bu seviyeyi tekrar deneme yapması icin saatlik 0.019$ ' da kırılgan desteği üzerinde kalıcılık sağlayıp kapanış yapmalı. Kırılgan diyorum çünkü markete olası düşüş gelirse memecoinde 0.016$ ' a kadar çekilme görülür. Analiz kısa vade analizi olup yatırım tavsiyesi değildir.
Hiçbir teknolojisi yok, bir şey geliştireceklerini de söylemiyorlar, sadece bir "meme token" olduklarını iddia ediyorlar. Ekip bu işi güzel yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Güvenilir insanların yaptığı bir işin en güzel örneği meme token oldu gibi. Meme token kurucuları ile Uniswap kurucuları aynı kişiler, sonuna kadar tokenlerinin arkasında olduklarını söylüyorlar. İzlemeye devam ediyoruz, bakalım meme token bizlere daha neler gösterecek.
Çok ilginç bir token, özellikler kurucularının söylemlerini şaşkınlıkla okudum. Belkide diğer projeleri incelediğim ve standardın doşında bir token olduğu için şaşırmış olabilirm ancak ekibin dürüst davrandığını düşünüyorum, en azından biz buyuz getiri vaat etmiyoruz, beklenti içerisinde olmayın gibi argümanları var lakin tokenlerinin arkasında durduklarını da ifade ediyorlar bir süre dikkatimi çektiği için izlemeye alıyorum ytd.
Meme coin ismi aslında projeye basitlik katmış gibi gözükse de durum hiç te öyle değil aslında, projeye Binance Launcpad ile katılmak dışında, erken katılımcılar memeland nft si alarak katıldılar, Tabi bu nft' leri almak hiçte kolay değildi Nft' ler 4-6 Eth ile satıldı. Memeland nft' si alanlar çok iyi paralar kazandı. Bir kişinin en az 15 bin dolar kazandığını biliyorum ve bu miktar sadece bir kısmıydı.
Gördüğü tepe seviye olan 0.029349$ ' dan her gün düşüş yönlü hareket ediyor . 4s'lik ve 1s'lik rsi dipte olsada günlükte halen düşüş gösteriyor . Özelliklede yeni yatırımcının bir hevesle aldığı ve içerde kaldığını bir çok yerde okuduğum bir proje oldu . Umarım kısa zamanda toparlanıp yatırımcısını biraz olsun yüzünü güldürür.