huobi son dört çeyrekte kâr edemedi

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Kripto borsası Huobi son dört çeyrekte kar elde edemedi. Ancak, danışmanlarından Tron'un kurucusu Justin Sun'a göre, bu çeyrekte dengeyi sağlamayı planlıyorlar ve dördüncü çeyrekte hafif bir kar bekliyorlar. Huobi'nin masraflarını kısarak karlılığa geri dönme hedefi bulunuyor. Sun ayrıca, Huobi ve Tron'un finansal performansının toplamda iyi olduğunu ve gelecek çeyreklerde daha olumlu sonuçlar beklediğini belirtti.
Aslında son 2 yıldır yaşanan olaylarında etkisi olduğunu düşünüyorum ek olarak Çin kripto yasağınında etkisi, borsanın kendi coini olan Ht nin düşmesi vs herkes için zorlu bir süreç yaşanması üzücü ancak Justin'e bakılırsa borsanın daha iyi bir ivme kazanacağı görünüyor.
Bu sene başında %40 ' a yakın işçi çıkaracağı haberleri ve etrafında dönen spekülasyonlar yüzünden borsanın zarar gördüğünü söyleyebiliriz . İşçi çıkarımları söylentiden ibaret densende %20 ye yakın çıkardıklarını kabul ettiler .Ardından nakit akışında sıkıntıya girdiklerine dair haberlerini okumuştum . Borsa eski Twitter şimdiki X platformunda bir çok etkinliğe ara vermişti. Yeni sahibi Sun tamamıyla borsanın yapılandırmaya gittiğini söyleyerek yatırımcı rahatlatmaya çalışsada borsanın hacimlerinin düştüğü ve o dönem zarar ettiğini düşünüyorum . Halen çok fazla etkileşimin olmadığı borsada bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.