eos japonyadan onay aldı

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
EOS Network Foundation (ENF), 30 Ağustos'ta EOS (EOS) tokeninin Japonya'da kripto para borsalarında işlem görmesi için Japonya Sanal ve Kripto Varlık Borsası Birliği (JVCEA) onayını aldığını duyurdu. Bu onay sayesinde EOS, Japon Yeni üzerinden işlem yapabilecek. Dijital varlık, Eylül ortasından itibaren ülkenin önde gelen kripto para piyasası BitTrade'de alınıp satılabilecek. ENF, Japonya'daki bu onayın, şeffaflık, güvenlik ve yenilikçilik konularındaki taahhütlerini gösterdiğini belirtti. Japonya, sıkı kripto düzenlemeleriyle bilinen ülkelerden biri. Aynı zamanda ENF, Japonya'daki kripto düzenlemelerinin, müşteri fonlarını korumak için sıkı önlemlerin gerekliliğini vurguladığını ifade etti.

ENF CEO'su Yves La Rose, bu onayın özellikle oyun endüstrisinde güçlü blockchain çözümleri arayan işletmeler ve geliştiricilerle bağlantıları güçlendireceğini belirtti. ENF, Doğu Asya pazarlarında ve ötesinde benimsenmeyi ve yenilikçiliği teşvik etmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi. Bu onay, EOS topluluğunun blockchain ağını canlandırma çabalarının ardından geldi. EOS, başlangıçta Ethereum'a rakip olarak görülmüş ve ICO sırasında 4,1 milyar dolar toplamıştı. EOS tokeni, haberin yayınlandığı anda %9 artışla değer kazandı ve 0,63108 dolara yükseldi. Ancak bu değer, geçmişte gördüğü en yüksek seviyeden oldukça düşük. Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kripto paralar da olumlu piyasa koşullarından etkilendi ve yükseliş gösterdi.
Uzun süredir sesiz olan EOS ' tan nihayet iyi bir haber geldi ve marketinde desteğini alarak tüm zamanların rekor seviyesi olan 20$ aşması zor olsada denildiği gibi %9 luk bir ivme yakaladı . ABD piyasasınsındaki Eos etkisinin azalması Japon piyasasında göstereceği başarıyı kamçılayacağı yönünde. Yatırımcının ve geliştiricilerin beklentileri büyük görünüyor.
Anlık 1.15 dolardan işlem görüyor büyük majör diyebileceğimiz Binance, KuCoin, Okx, Bybit, Gate, Coinbase, Kraken, Htx, Bitfinex, Bitmart ve adını sayamadığım borsalarda listelidir yani çeşitlilik bakımından zengin denilebilir 3-4 gün önce arzının yarısının yakılacağını açıklamışlardı ondan sonra fiyatta bir hareketlilik yaşandı bundan sonra fiyatlama konusunda ne olur bilmek imkansız ama yakım yapma hamlesi piyasada olumlu karşılanan bir girişim oldu.