/ 4
w3e game friday etkinliği
W3E Game Friday, sevilen oyunlar, büyüleyici anlar ve dostlarınızla keyifli vakit geçireceğiniz bir Cuma akşamı oyun şenliği için geri sayım başladı. Oyun severlerin buluşma noktası olan Discord kanalında gerçekleşecek etkinlik, her yaştan oyun tutkununu bir araya getirmeyi hedefliyor.
Etkinlik tarihi: 23 Haziran 11:00 (EST)
Yer: W3E Game Discord kanalı
Daha fazla bilgiyi resmi Twitter adreslerinde bulabilirsiniz. İyi eğlenceler :)

Web3 oyunları her zaman ilgimi çekmiştir göz atmak lazım etkinliğe.
kucoin borsası vcore ödül programını başlattı
KuCoin kripto borsası, IMVU (VCORE) listeleme kutlaması için belirli görevler karşılığında 100,000$ değerinde ödül programı başlattı. Birbirinden farklı ödüllü aktiviteler hakkında bilgiyi borsanın resmi kanallarından alabilir kendi araştırmanızı yapabilirsiniz. Yazdıklarımın hiç biri yatırım tavsiyesi değildir.
altcointürk ile piyasa nabzı etkinliği
Altcointurk, 25 Haziran Pazar günü saat 22:30'da @kraljulien ile "Küresel Piyasanın Nabzı" adlı bir yayın düzenleyecek. Bu programda küresel kripto para piyasasıyla ilgili güncel gelişmeler ve analizler paylaşılacak. Programa ilgi duyanlar, belirtilen tarihte ve saatte @altcointurk Twitter hesabından yayını takip edebilirler.
binance tr webinar etkinliği
Binance Türkiye, üniversiteler ve üniversite öğrencileri ile yaptığı iş birlikleri doğrultusunda bu sefer Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu ile bir araya geliyor. Kurulan ortaklık sayesinde platform, ekosistemi güçlendirmeye ve Türkiye’de bu alanda eğitime önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. Eğitimler, online webinar formatında haftada bir kez gerçekleştirilecek ve çeşitli konuları kapsayacak. Binance uzmanları ve diğer sektör profesyonelleri, öğrencilere blockchain ve kripto para konularında eğitim verecek. 23 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında haftada bir kez olmak üzere 4 hafta sürmesi planlanan online webinar eğitimlerinde ilk hafta Binance Akademi İş Geliştirme uzmanı Farah Nassar ve ikinci hafta Binance Türkiye Pazarlama ve Topluluk Müdürü Alper Bulut’un yanı sıra Gazi Üniversitesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Murat Yılmaz ve Altcointurk kurucusu Volkan Korkmaz eğitmen olarak katılım sağlayacak.
altcointurk ile fan token space twitter etkinliği
26 Haziran Pazartesi günü saat 22:30'da gerçekleşecek olan etkinlikte, ünlü isimler Göktuğ1O, SharkCrypto ve Cem Özgür Yaman, bir araya gelerek Fan Token Spaces adlı bir etkinlik düzenleyecekler. Bu etkinlik, kripto para birimleri ve fan tokenlarına ilgi duyan katılımcılar için oldukça heyecan verici bir fırsat sunuyor. Göktuğ1O, SharkCrypto ve Cem Özgür Yaman gibi tanınmış isimler, fan tokenlarının geleceği, kripto para birimlerinin spor endüstrisindeki rolü ve benzeri konular hakkında bir dizi konuşma yapacaklar. 26 Haziran Pazartesi günü saat 22:30'da başlayacak olan bu etkinlik, kripto para birimleri ve fan tokenlarıyla ilgilenen herkes için büyük bir ilgi odağı olacak. Detaylı bilgiye Altcointürk Twitter hesabından ulaşabilirsiniz.
kucoin türkiye toncoin ama etkinliği
KuCoin Türkiye, TONCoin heyecan verici bir etkinlik olan Ask Me Anything (AMA) etkinliğine ev sahipliği yapacak. Ayrıca katılımcılar için 500 dolarlık ödül dağıtacak!

AMA etkinliği 30 Haziran Cuma günü saat 20:00'da Kucoin Telegram gruplarında gerçekleşecektir. Telegram'da herkese açık olarak 200 dolarlık ödül dağıtılacaktır.
Etkinlik süresince Telegram'da sorusu seçilen 5 kişiye de 50 dolarlık ödül verilecektir. Hem ödülleri kazanabilir, hem de TONCoin topluluğuyla etkileşimde bulunarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve ödüllerden faydalanmak için resmi Twitter hesabına göz atabilirsiniz.
altcointürk ile twitterspace etkinliği
Bugün, @edebi_kripto ve @osmanaltintas, "Para Piyasalarına Bakış" programında bir araya geliyor. Saat 22:30'da başlayacak olan program, izleyicilere para piyasalarının güncel durumu hakkında bilgi verecek. Kripto para birimlerinin ve finansal araçların analizleri yapılacak. Piyasa trendleri, gelecek adımlar ve fırsatlar ele alınacak. Para piyasalarına ilgi duyanlar, canlı yayını kaçırmamalı. Canlı yayın linki, @edebi_kripto ve @osmanaltintas profillerinde paylaşılacak.
coinmühendisi ledger ama etkinliği
Kripto topluluğunun sevilen isimlerinden @coinmühendisi, işbirliğiyle heyecan verici bir etkinliğe imza atıyor. @Ledger ile birlikte, 4 Temmuz saat 20:00'de gerçekleşecek olan LEDGER NANO S PLUS#AMA etkinliği düzenlenecek. Bu özel AMA (Soruları Cevapla) etkinliğinde, toplamda 6 şanslı katılımcı, değeri 400 $USDT olan Ledger Nano S Plus cüzdanını kazanma fırsatını yakalayacak.

Not: Detaylı bilgiye Coin Mühendisi resmi Twitter hesabından erişebilirsiniz.
traderlands ve okx space etkinliği
Traderlands Türkiye kripto para dünyasının büyük borsalarından OKX ile bir Space yayını gerçekleştirecek. Space yayınında, BİST ve kripto para borsalarında algoritmik trade uzmanı @MossinNagant konuk olacak. Finansal teknolojilerin geldiği nokta ve kullanıcıların nasıl fayda sağlayabileceği üzerinde durulacak. Etkinlik Pazartesi akşamı 20:00 'de .
gamefi ama etkinliği
GameFi, 25 Eylül 11.00 ' da MetaBeat ekibiyle bir AMA'ya ev sahipliği yapacak. @GameFi_Official isimli X hesabında space olarak düzenlenecek. MetaBeat CEO'su Stephanie Kim konuk olacak. Etkinlikte toplam 300$ ödül dağıtılacak.
/ 4