/ 19
huobi mars programını destekleyecek
Huobi kripto para borsası, Mars programını desteklemek için 10,000 Usdt değerinde NYM ödüllü bir etkinlik duyurdu. Tercihe bağlı olarak birbirinden basit görevler yapılarak ödülden pay kazanılabilir. Görevlere katılmadan önce detaylı olarak kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederim.
bybit ödül programı
Bybit Borsası, “Haziran Referans Şenliği” etkinliğini duyurdu. Bybit'e davet ettiğiniz her başarılı katılımcı için 30 Usdt kadar trade ödülü kazanılabileceğiniz belirtilmiş. Etkinlikle ilgili kesin detayları, borsanın kendi duyuru kanalı üzerinden kendiniz inceleyerek ona göre karar verin.
coinw borsası türkiye kullanıcılarına özel ödül programını başlattı
CoinW, Türkiye kullanıcılarına özel 500,000 Usdt ve İPhone 14Pro ödül programını duyurdu. 30 Haziran’a kadar sürmesi planlanan etkinlik alım satım, davet gibi görevler yapılarak ödül kazanılabilir. Bu gibi etkinlikler yatırım tavsiyesi olmamakla beraber, kendi araştırmanızı yapmanızı öneririm.
paribu borsası ödüllü twitter etkinliği
Paribu borsası, birbirinden basit görevleri tamamlayarak 20 takipçisine paribu hediye kiti vereceğini resmi Twitter hesabından duyurdu. Bahsi geçen etkinlik ise Twitter görevi olduğunu belirtmek isterim.
bitget tr ödüllü açılış lansmanını kutluyor
Bitget Tr borsası; Türkiye sitesinin açılış lansmanını kutlamak için sınırlı sayıda Nft, sürpriz, ve 500,000 Tl değerinde usdt ye varan ödül programını başlattığını duyurdu. Belirttiğim etkinlikler tavsiye değildir, ilgili borsanın resmi hesaplarından bilgi alabilir, kendi araştırmanızı yaptıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.
binance ödül programı
Binance borsası, Trust Wallet ve Binance Pay ortaklığı ile 50,000 ARB tutarında ödüllü bir etkinlik başlattığını duyurdu. 5 Temmuz 02:59 saatine kadar sürecek bu etkinlik kapsamında “borsadan fon yatır” özelliği aracılığıyla fonlama cüzdanından, Trust Wallet cüzdanına ilk defa fon aktaran kullanıcılar ödülü paylaşmaya hak kazanacaktır. Bu etkinlik yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ediyorum.
mamoru ödül programı
Mamoru borsası, 30 Haziran’a kadar sürecek olan "arkadaşlarını davet et usdt ve tatil kazan” temalı etkinliği resmi kanalları üzerinden duyurdu. Etkinlik detayları için borsanın resmi kanallarındaki bilgiyi baz alabilirsiniz.
gate borsası kırmızı zarf etkinliği
Gate.io global kripto para platformu, 10. Yıl dönemine özel 50,000 Usdt değerinde kırmızı paket AirDrop etkinliğini başlattığını duyurdu. Belirlenen görevleri tamamlayan kullanıcılar ödül havuzunu paylaşacaktır. Yazıklarımın yatırım tavsiyesi olmadığını belirtmek isterim, kampanya detaylarına borsanın resmi hesapları üzerinde bilgi alarak ulaşabilirsiniz.
huobi primevote etkinliği
Huobi borsası, “PrimeVote” 6. turunu başlattığını duyurdu. Oylama 30 Hazirana kadar sürecek ve kullanıcılar listede yer alan projelere oy vererek listelenmesine katkı sağlar. Oylama dönemi boyunca en çok oy alan proje listeleme hakkı kazanacaktır. Bu başlık yatırım tavsiyesi değildir, ödül- detaylar için borsanın resmi hesaplarından bilgi almanızı öneririm.
bybit web3 ödüllü etkinliği
Bybit borsası, “Web3 Ido Rewards Bash” adında bir etkinlik başlattı. Etkinlik, web3 hayranlarının daha önceden verdiği desteğe karşılık 30,000 Usdt ödüllü olup, bazı görevleri yerine getirme gibi şartları taşıyan kullanıcılar arasında ödüllerin paylaşılacağını duyurdu. Yazdıklarım bilgi amaçlı olup yatırım tavsiyesi içermemektedir ve borsanın resmi kanalları üzerinden bilgi alabilirsiniz.
/ 19