algorand impact summit

beğeni; tümü | bugün
başlıkta ara
/ 1
Algorand Impact Summit, blockchain'i dünyanın en karmaşık sorunlarına çözüm olarak gören geliştiricileri, kurucuları, yöneticileri, politika yapıcılarını, STK'ları, yatırımcıları ve diğer düşünce liderlerini bir araya getirecek. G20'nin Hindistan başkanlığını kutlamak adına düzenlenecek etkinlik, dünya genelinde Web3 çözümlerini kullanarak daha kapsayıcı bir ekonomi yaratmaya yönelik vizyon sahibi liderleri Hindistan'ın başkenti New Delhi'de bir araya getirecek.

Etkinlikte, Algorand Foundation CEO'su Staci Warden, Quantum Temple Kurucu & CEO'su Linda Adami, Tram Global Inc. Kurucu & CEO'su Ramiro Almeida, The Indus Entrepreneurs (TiE) Bangalore Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi T R Anand, Wholechain Kurucu Jayson Berryhill, Algorand Foundation India Danışma Kurulu Üyesi Indu Bhushan, Folks.Finance CEO'su Benedetto Biondi, FAME Kurucu Bilal Brahim, BharatID Kurucu & CEO'su Smriti Chaudry, AID:Tech Kurucu & COO'su Niall Dennehy, JustJobs Network Başkanı & İcra Direktörü Sabina Dewan, Algorand Foundation Kıdemli Geliştirici Savunucusu Ryan Fox ve Global Blockchain Business Council CEO'su Sandra Ro gibi önde gelen isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Etkinlik, 30 Kasım - 1 Aralık tarihlerinde The Leela Palace, Yeni Delhi'de düzenlenecek olup, detaylı bilgilere etkinliğin resmi web sitesinden ulaşılabilir.